Felietony i Porady

Prześmiewcze muzeum sióstr Olsen

Dodano 4 marca 2016 12:03, przez Katarzyna Frąckowiak
Prześmiewcze muzeum sióstr Olsen

Mimo że nie pozują na ściankach, każdy je zna. Mając zaledwie 9 miesięcy zadebiutowały na ekranie w serialu ,,Pełna Chata". Publiczność od razu je pokochała. Z każdym rokiem ich kariera nabierała tempa, a liczba filmów, w których wystąpiły, rosła w ogromnym tempie. Jako nastolatki pokochały modę, skupiając się właśnie na niej po zakończeniu aktorskich karier. Kiedy dorosły stały się ikonami mody, a ich stylizacje stały się inspiracją dla wielu kobiet z całego świata. Aktualnie, bliźniaczki prowadzą dom mody, The Row.

Jak wcześniej wspomniałam, siostry praktycznie nie pokazują się na ściankach. Zauważyli to komicy Matt Harkins i Viviana Olen. Zafascynowani osobowością aktorek, postanowili stworzyć muzeum sióstr Olsen. Dzięki portalowi Kickstarter zebrali potrzebne fundusze na wynajem pomieszczenia, w którym odbędzie się wystawa pt. ,,The Olsen Twins Hiding From the Paparazzi". Obrazy Laury Collins przedstawiają bliźniaczki ukrywające się przed paparazzi. Znalazły się na nich charakterystyczne atrybuty, które pomagają dziewczynom ukryć się przed fleszami. Są to między innymi wielkie okulary przeciwsłoneczne, oversizowe, warstwowane ubrania, kubki z kawą czy duże torby. Olen i Harkins mają też nadzieję zbudować coś na wielką skalę. Myślą o rzeźbie, która pokazywałby to, co prawdopodobnie znalazłoby się na stole Olsenek, czyli papierosy, czarne orchidee i specjalny przycisk. ,,Naciskasz na niego i wydaje ci się, że nic się nie dzieje, ale wtedy nagle słyszysz krzyk w oddali", mówi komik. 

Komicy chcą otworzyć muzeum Olsenek w kwietniu na dwa miesiące, ale szczerze mają nadzieję, że przygoda będzie trwała cały rok.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !