Felietony i Porady

Wielkie Otwarcie Lejdis Club oraz pokaz Betti Design w Poznaniu

Dodano 13 maja 2013 05:05, przez Redakcja
Wielkie Otwarcie Lejdis Club oraz pokaz Betti Design w Poznaniu

11 maja 2013r. w Poznaniu odbyło się wielkie otwarcie nowego klubu Lejdis Club znajdującego się w samym sercu stolicy Wielkopolski na Starym Rynku 85. Na hucznym otwarciu, podczas którego swoją kolekcję po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała mieszkająca w Wielkiej Brytanii Beaty Flis, właścicielka marki Betti Design zjawili się liczni celebryci, a także gwiazdy polskiego showbiznesu oraz sportu w tym m.in: Kasia Bujakiewicz, znana z serialu Lekarze Agnieszka Więdłocha,  Zula Walkowiak, Weronika Trittner,  Misiek Koterski, Liber,  Piotr Świerczewski, Piotr Reiss, Robert Kochanek, Yossarian Malewski, czy też  Magdalena Godlewska.

Za choreografię tego wieczoru odpowiadała znana z reżyserii Sopot Fashion Days Marlena Ginter. Imprezę dla licznie zgromadzonych tego wieczoru przedstawicieli Wielkopolskiego biznesu, oraz mody poprowadziła jedna z najpopularniejszych polskich modelek Ilona Felicjańska, której towarzyszył w prowadzeniu Patryk Boro, organizator wieczoru. Z pewnością Lejdis Club, tak jak mówiła Ilona –  jeżeli się postara ma szansę stać się miejsce dla kobiet, zgromadzającym kobiet, które chcą w życiu coś osiągnąć i mają coś do przekazania. Nie wątpię w to, iż również mężczyźni znajdą w nim swoje miejsce w końcu, w jakim klubie znajdą więcej kobiet niż w miejscu dla nich stworzonym?  Miejsce przyszłościowo ma być przeznaczone na wszelkie produkcje modowe, jak i filmowe, a jego ekskluzywny i nowoczesny wygląd tylko w tym mogą pomóc. – mówi  Patryk Boro, właściciel Celebration Productions, firmy odpowiadającej za produkcję wydarzenia.

Spektakularny okazał się pochód Rzymian z Legionu X, którzy w pewnym momencie zaczęli bawić się wraz z gośćmi imprezy, oraz tańczyć z Paniami zgromadzonymi zarówno przed klubem, jak i w klubie, którym przygrywał znany szerokiej publiczności Wawrzyniec Prasek.  Jednak to nie Rzymianie rozpalili umysły i fantazje Lejdis, a liczne występy grupy Chippendales.

Najpopularniejsza wśród gości stała się loteria wizytówkowa w której do wygrania oprócz butów marki Nessi, które tego wieczoru przywdziały modelki oraz prowadząca imprezę Ilona Felicjańska, jak i kreacja marki Betti Design, były vouchery ufundowane przez firmy Diamond Spa, Instytut Urody Kamili Michalewicz, Rehaktywni, Oaza Urody, ChocoBerry Studio oraz agencję modelek Wi.

Z pewnością otwarcie Lejdis Club było największym otwarcie klubu w Wielkopolsce w ostatnim roku, czy będzie też największym otwarciem trwającego obecnie roku? Tego przekonamy się w najbliższych miesiącach.  Niezaprzeczalnie Lejdis Club, póki, co okazuje się najbardziej prestiżowym miejsce na mapie Wielkopolski. Miejsce, w którym moda jest w stanie spotkać się  z biznesem

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !