Felietony i Porady

WARSAW FASHION STREET 23 CZERWCA 2013

Dodano 24 czerwca 2013 09:06, przez Redakcja
WARSAW FASHION STREET 23 CZERWCA 2013

Na warszawskim Krakowskim Przedmieściu odbyła się największa w Polsce dwudniowa impreza kulturalno-modowa. Tematem Warsaw Fashion Street 2013 była natura i ekologia. W związku z tym można było obejrzeć specjalne tematyczne pokazy, wziąć udział w konkursach, a także kupić produkty naturalne, ekologiczne i organiczne. Tradycją Warsaw Fashion Street są pokazy kolekcji projektantów starannie wybrane przez Dorotę Wróblewską - producentkę pokazów i promotorkę mody, kultury i sztuki. Podobnie jak w latach ubiegłych, zgromadzona na Krakowskim Przedmieściu publiczność miała wyjątkową okazję obejrzenia z bliska kolekcji z Polski i zagranicy. "W tym roku bardzo dużo się dzieje: pokazy, wystawy, showroomy i koncerty. Mimo zmiennej pogody, jesteśmy szczęśliwi, że tu jesteśmy. To prawdziwe święto mody, ale też ogromna promocja dla Warszawy. " - powiedziała Dorota Wróblewska. 

Warsaw Fashion Street to także znane i lubiane gwiazdy, które wcielają się w rolę modelek. Podczas FASHION CHILDREN SHOW odbyły się dwa pokazy charytatywne. Pierwszy to akcja "Spełnionych Marzeń" ENDO podczas której m.in. Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska, i Anna Korcz przeszły po wybiegu wraz z podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń. "To już nie pierwszy raz, kiedy biorę udział w pokazie dla fundacji Tomka Osucha. Miło jest pomagać innym, a przy okazji dobrze się bawić" - zdradziła Katarzyna Glinka. Drugi to pokaz "Zaradna Mama". Aby wesprzeć "Fundację Między Niebem a Ziemią" znane mamy spacerowały po wybiegu wraz ze swoimi dziećmi w kreacjach CAHA autorstwa Katarzyny Bajer-Kaczmarskiej. Wśród nich była Marta Kuligowska, Ewa Gawryluk, Małgorzata Walewska i Odeta Moro Figurska. "Moja córka marzy o tym aby zostać modelką, więc była to dla niej ogromna przyjemność, a dla mnie również. Modę lubią wszystkie kobiety i te małe i te duże "- mówiła Omenaa Mansah . Gwiazdy można było zobaczyć też w strojach z najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej pod patronatem Show. W kreacjach znanej i lubianej projektantki wystąpiła Agnieszka Popielewicz, Natalia Lesz, Agnieszka Więdłocha, Ewa Gawryluk, Marika, Anna Cieślak, Maja Hirsch, Sylwia Gliwa i Paulina Sykut. 

Wydarzenie zakończyła Gala Wieczoru podczas której zaprezentowali się polscy i zagraniczni projektanci. W tym roku był to Łukasz Jemioł, Agata Koschmieder, Natasha Pavluchenko, Monika Ptaszek, Natalia Jaroszewska oraz kolekcja marki Apart. Niespodzianką wieczoru był pokaz wybitnego włoskiego projektanta Rossorame, rekomendowanego przez duet Dolce & Gabbana. Warsaw Fashion Street 2013 mimo kapryśnej pogody przyciągnęła tłumy gości.

Źródło: Akpa

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !