Felietony i Porady

Premiera kolekcji marki Bajoras i projektów peruk Jaga Hupało _born to create w TFH Koncept

Dodano 19 lipca 2018 02:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Premiera kolekcji marki Bajoras i projektów peruk  Jaga Hupało _born to create w TFH Koncept

20 lipca od godziny 20:00, w przestrzeni TFH Koncept, będzie można zobaczyć efekty współpracy londyńskiej marki Bajoras oraz Jaga Hupało _born to create.        Na wspólnej ekspozycji zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja ubrań    Bajoras oraz projekty peruk z pracowni fryzjerskiej Jagi Hupało.

Marka Bajoras jest czymś więcej niż ekspresją siebie, to styl życia. Przedstawia ona modę jako sztukę, którą można nosić na co dzień. Projektantka, wykorzystując emocje, interpretuje problemy socjologiczne, polityczne oraz psychologiczne. Każdy ręcznie wykonany model jest unikatem, opowiadającym własną historię o kimś         lub o czymś. Twórczyni marki Katrina Knizikeviciute już w wieku 19 lat współpracowała z projektantami mody na rynkach wschodnich oraz zachodnich,       co nauczyło ją precyzyjności oraz tworzenia rzeczy ponadczasowych.


Pracownia JAGA HUPAŁO _born to create to miejsce artystycznych i kulturalnych spotkań, a przede wszystkim wielokrotnie doceniana i nagradzana pracownia fryzjerska. Na zaproszenie TFH Koncept - clothes, objects, ideas Jaga Hupało wraz    z zespołem Born To Create zaprezentują minimalistyczne projekty peruk, współgrające z nowatorską kolekcją ubrań Bajoras.

Zapraszamy w piątkowy wieczór, 20 lipca na obejrzenie ekspozycji oraz spotkanie     z artystami przy lampce wina.

TFH Koncept,

Szpitalna 8, Warszawa

piątek, 20 lipca

od godz. 20:00 do 23:00 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !