Felietony i Porady

Patti Smith i Korn na Festiwalu Legend Rocka

Dodano 28 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Patti Smith i Korn na Festiwalu Legend Rocka

Festiwal Legend Rocka to festiwal rockowy, odbywający się cyklicznie od 2007 roku. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. 

Festiwal odbywa się na terenie magicznej Doliniy Charlotty, w liczącym 10 tys. miejsc amfiteatrze. Wszystko to mieści się w małej miejscowości pod Słupskiem.

Festiwal Legend Rocka 2017 tak samo, jak w poprzednich latach umożliwi miłośnikom dobrego rockowego grania posłuchanie wspaniałych muzyków, którzy od lat reprezentują ten właśnie gatunek. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 12-13 lipca. 

Festiwal Legend Rocka 2017 może pochwalić się wspaniałymi artystami, którzy wystąpią w lipcu w Dolinie Charlotty. Głównymi gwiazdami będą niezaprzeczalnie Patti Smith oraz zespół Korn. Pojawi się także The Orchestra, która od 17 lat koncertuje na całym świecie, prezentując w różnych krajach przeboje Electric Light Orchestra. The Orchestra to członkowie ELO i ELO Part II, czyli: Mik Kaminski, Louis Clark, Eric Troyer, Parthenon Huxley, Gordon Townsend oraz Glen Burtnik. Z kolei 13 lipca Festiwal Legend Rocka 2017 zapadnie w pamięć jego uczestnikom ze względu na koncert ARW, czyli zespołu "Wielkiej Trójcy YES" - Andersona, Rabina i Wakemana. Panowie po raz pierwszy od 25 lat zagrali ze sobą w październiku 2016 roku, dlatego okazja, aby zobaczyć ich ponownie, może się już nie powtórzyć.

Bilety można kupić na stronie www.ticketpro.pl.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !