Felietony i Porady

Nadchodzi Fashion Night 2016 w Krakowie

Dodano 14 kwietnia 2016 08:04, przez Hubert Woźniak
Nadchodzi Fashion Night 2016 w Krakowie

Już po raz ósmy Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zamieni się w rewię mody, pełną stylu i ulicznej elegancji. Nadchodzi ósma edycja Fashion Night.

Już od ośmiu lat studenci z krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego regularnie organizują pokaz mody, szerzej znany jako Fashion Night. Wydarzenie to już na stałe zagościło w kulturalnym i modowym kalendarzu Krakowa.

W tym roku obecni na kampusie UEK goście zostaną zabrani w podróż po modzie streatwear. Dodatkową atrakcją będzie specjalny pokaz fryzur i makijażu, a całość dopełnią spotkania ze znanymi osobami z polskiej branży. Udział w pokazie potwierdziło już kilku najbardziej znanych w Polsce blogerów i vlogerów.

Nadchodząca edycja Fashion Night odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18:00 w hali widowiskowo – sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają również na after party, które odbędzie się zaraz po pokazie w klubie Prozak 2.0.

Sophisti.pl ma przyjemność po raz kolejny objąć patronatem medialnym to wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Fashion Night w Krakowie. Wszystkim naszym czytelnikom serdecznie polecamy udział w Fashion Night! Do zobaczenia w Krakowie.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !