Felietony i Porady

Kiermash vol. XI | JESIEŃ W MUZEUM 16 i 17 września 2017

Dodano 30 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Kiermash vol. XI | JESIEŃ W MUZEUM 16 i 17 września 2017

Już na początku jesieni, 16 i 17 września do Krakowa powracają TARGI MODY NIEZALEŻNEJ I DESIGNU UŻYTKOWEGO Kiermash.

Po wspaniałych, okrągłych urodzinach, które Kiermash obchodził w czerwcu organizatorzy imprezy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan nie zwalniają! Już we wrześniu mają dla Was kolejne wydarzenie pełne najlepszej i najoryginalniejszej polskiej mody. Obiecują, że jak zwykle na Kiermashu będzie wszystko co się "teraz nosi", od ubrań, przez torby, buty, biżuterię i gadżety...

Zapraszamy do znanego Wam już Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy, że lubicie tę przestrzeń! Dlatego po raz kolejny to właśnie tu będzie można spotkać polską modę niezależną, ponad 60 młodych projektantów, design, akcesoria i... oryginalną strefę gastro. Na terenie Muzeum o Wasze brzuchy zadba Pies Pianista i Espresso Bike. A kawałek dalej znajdziecie Skwer Judah - Food Truck Square z bardzo szeroką ofertą foodtrackowych pyszności.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/653458944862927/

Podczas Kiermashu będziecie mieli okazję zobaczyć i przymierzyć wszystko to co na co dzień znacie z Internetu. Jak zwykle będzie to świetna okazja, by poznać nie tylko same ubrania i design, ale także projektantów, którzy je tworzą. Podczas Kiermashu bardzo duży nacisk kładzie się również na handel fair trade. Lokalna produkcja pozwala wykluczyć złe praktyki sprzedażowe.

"Cudownie, że po raz kolejny spotkamy się z Wami i z polską modą w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy jak ważny dla Krakowa jest Kiermash. Zapewniamy Was, że jak zwykle będzie modnie, kolorowo i naprawdę ciekawie. Poza stałymi kiermashowymi wystawcami, których uwielbiacie będziemy mieć też kilka niespodzianek. Przedstawimy Wam nowych projektantów i ich marki. Wszystko po to, żeby jesień zaczęła się naprawdę wspaniale! Mamy nadzieję, że XI edycja znów pozwoli Wam zaopatrzyć szafy w najważniejsze MUST HAVE tego sezonu [hahaha]." - z dużym uśmiechem mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy Kiermashu.

KIERMASH VOL. XI I JESIEŃ W MUZEUM

  • 550 m2 mody niezależnej i designu użytkowego 
  • największa hala Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
  • tylko polscy projektanci
  • oryginalna twórczość
  • darmowy wstęp doskonała kawa i pyszne przekąski 

TWÓJ POMYSŁ NA JESIEŃ!

KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

MODA + DESIGN + LUDZIE = KIERMASH

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !