Felietony i Porady

DRESSAP zaprasza na dyskusję

Dodano 18 sierpnia 2014 02:08, przez Redakcja
DRESSAP zaprasza na dyskusję

DRESSAP mamy przyjemność współorganizować -DRESS UP X MERCEDES - 19.08 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie spotkanie z Harel - autorką jednego z najbardziej opiniotwórczych blogów o polskiej modzie.

Od 12.00 swoje kolekcje zaprezentuje kilkanaście wybranych polskich marek. Wśród wystawców pojawią się m.in. est by eS., DRESSAP, Pat Guzik, Mnishka, OWEE, Col Claudine, PARADOX, KUPLO, Maria Mrovca, basic station, Dina de Białynia Woycikiewicz.

O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Harel – autorką opiniotwórczego bloga O modzie subiektywnie (www.harelblog.pl), felietonistką magazynu Qelement i obserwatorką rynku mody w Polsce. Otwarty wywiad z Harel przeprowadzi Rafał Stanowski, dziennikarz i publicysta zajmujący się kulturą, modą i dizajnem. Jak wykorzystywać szanse i kto na polskim rynku robi to ciekawie, w co inwestować i na co uważać, opracowując strategię dla marek modowych – między innymi o tym dowiemy się w trakcie dyskusji. 


O godz. 18.00 rozpocznie się panel dyskusyjny. Do rozmowy zapoczątkowanej przez Harel i Stanowskiego dołączą Małgorzata Sobiczewska (est by eS.), Anna Pirowska (DRESSAP), Monika Gąsiorek-Mosiołek (MGM Fashion, stylistka i personal shopper) i Kinga Litwińczuk (style-on.pl, blogerka). Podczas panelu dyskusyjnego projektanci i pasjonaci mody porozmawiają na temat powstawania i rozprzestrzeniania się modowych trendów oraz o kreowaniu wizerunku marki modowej.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału. Wejście na targi i dyskusję jest bezpłatne. Koniec imprezy ok. godz. 19.30.

Więcej informacji: 

https://www.facebook.com/events/1450737628536348/?ref_newsfeed_story_type=regular

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !