Felietony i Porady

CONCEPT CLUB czyli styl życia w kobiecym wydaniu.

Dodano 4 czerwca 2014 01:06, przez Barbara Mietkowska
CONCEPT CLUB czyli styl życia w kobiecym wydaniu.

Na jakość naszego życia składa się wiele jego aspektów:  to jak mieszkamy, w co się ubieramy, co jemy i pijemy, jak dbamy o swoje zdrowie i urodę, co czytamy, jaką sztuką się otaczamy i jak spędzamy swój wolny czas. Każdy ma na temat własnego stylu życia jakiś pogląd. Jednak cała przyjemność codzienności polega  na ciągłym poszukiwaniu lepszych pomysłów. To istota naszego indywidualnego rozwoju .

Dlatego też grupa aktywnych  kobiet, zawodowo zaangażowana w tworzenie lepszego świata, postanowiła stworzyć Klub „Concept Club” , który  promuje autorskie pomysły i atrakcyjne przedsięwzięcia biznesowe, ułatwiające  i uprzyjemniające  nasze życie. Członkinie powstałego w tym roku Concept Clubu chcą wspierać się nawzajem w swoich przedsięwzięciach oraz dla dobra swoich klientów nawiązywać współpracę na uzupełniających się polach swojej działalności.

Ta kobiece inicjatywa jest skierowana nie tylko do kobiet. W ramach swojej aktywności klub zamierza tworzyć  wiele projektów związanych ze stylem życia i prezentować je jak najszerszej publiczności.  Pierwsze wydarzenie będzie miało miejsce już  05 czerwca 2014roku, na ulicy Burakowskiej 4 w Warszawie.  Impreza zaczyna się w samo południe.  Będzie można na niej nie tylko podziwiać, ale także kupować z atrakcyjnymi  rabatami rzeczy do domu, ubrania, dodatki i biżuterię. Przewidziane są również kulinarne degustacje oraz atrakcyjne niespodzianki dla kupujących. Inicjatorki mają nadzieję, że impreza stanie się kolejnym atrakcyjnym wydarzeniem popularyzującym dobrą sztukę użytkową, która mimo że znajduje się w naszym zasięgu często jest jeszcze przez nas nieodkryta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !