Felietony i Porady

Bread&&Butter by Zalando 2018 - Pop-up stylu i kultury

Dodano 1 lipca 2018 03:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Bread&&Butter by Zalando 2018 - Pop-up stylu i kultury

Berlin to miasto indywidualizmu i kreatywnych ludzi. Berlińska moda uliczna to mieszanka ubrań w najróżniejszych stylach.

Właśnie tam odbędzie się trzecia edycja festiwalu Bread&&Butter, Organizowana przez Zalando. Impreza na dobre wpisała się we wrześniowy kalendarz wielbicieli mody. W poprzednich latach na Bread&&Butter by Zalando przyjechali m.in. A$AP Rocky, Adwoa Aboah, Vivienne Westwood, Gigi Hadid, Caroline Daur, Romee Strijd, Rafferty Law czy Virgil Abloh. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 30 tys. osób.

Trzecia edycja B&&B odbędzie się w dniach 31.08.-2.09. w Arena Berlin. Tym razem będzie miała formę pop-upu. 

Wśród wystawionych 40 marek swoje pop-upowe stoiska będą mieli m.in.: adidas Originals, który zaprezentuje odświeżoną wersję kultowych w latach 90. sneakersów Falcon, które wraz z modelem Yung-96 będzie można kupić przedpremierowo. Carhartt WIP połączy się z londyńską stacją NTS Radio i oprócz relacji na żywo, czeka nas od nich wspólna kolekcja. Wisienką w strefie Nike będzie model butów Force. The North Face zadebiutuje na nadchodzącym evencie, stąd specjalnie zaprojektowana kolekcja oraz wyjątkowy pokaz. Z marką Timberland spotkamy się w Timberland Parku, gdzie poza relaksem dowiemy się o inicjatywach marki na rzecz ochrony środowiska oraz zobaczyć jako pierwsi efekty współpracy z Christopherem Raeburnem, a nawet zamienić słowo z projektantem na prowadzonych przez niego warsztatach. 

Bread&&Butter by Zalando zaprezentuje z kolei kolekcję 'BOA17' powstałą we współpracy z magazynem 032c, którą zainspirował Jerome Boateng.

Na wybiegach B&&B kolekcje zaprezentuje Topshop, ale nie liczcie na typowy pokaz. Będzie to bowiem performance z wykonaniem Voguingu - wszystko to z okazji 10. urodzin Zalando. Na swoje 10. urodziny Zalando przygotuje pokaz z najgorętszymi nazwiskami świata modelingu. Wraz z imprezą ruszy specjalna podstrona Zalando, na której przez rok będzie można kupić limitowane kolekcje, które zobaczymy na B&&B. Ponadto będą tam również przygotowane specjalnie dla Zalando mini-kolekcje kultowych marek.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne, a nabyć je można za pośrednictwem strony breadandbutter.com/tickets. Więcej informacji znajdziecie na poświęconych  imprezie platformach breadandbutter.com i corporate.zalando.com/breadandbutter.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !