Felietony i Porady

Bonobo ponownie zagra w Polsce

Dodano 26 kwietnia 2017 02:04, przez Katarzyna Frąckowiak
Bonobo ponownie zagra w Polsce

Bonobo, wybitny producent i muzyk po raz kolejny zagra koncert w Warszawie. Tym razem w Hali Koło, w ramach Migration Tour.

Bonobo to 41 letni brytyjski muzyk, kompozytor i DJ znany z tworzenia muzyki wymykającej się jakimkolwiek trendom muzycznym. Artysta tworzy nowy obraz muzyki elektronicznej. Jest gwiazda kultowej wytworni Ninja Tune. To tam wydal albumy takie jak: Black Sands, The North Borders czy ostatni Migration. Na płytach możemy usłyszeć dźwięki łączące elektronikę z tradycyjnym jazzem, czy soulem, a przede wszystkim uwielbianym przez muzyka downtempo. Takie polaczenie dźwięków i stylów muzycznych można docenić szczególnie w wersjach koncertowych, kiedy to artyście na scenie towarzyszy  zawsze grupa wybitnych instrumentalistów. Taką formę przekazywania swojej muzyki jest przez Bonobo na pierwszym miejscu. Muzyka na żywo. Bonobo uwielbia występować na żywo. Podczas trasy promującej The North Borders zagrał 175 koncertów z 12-osobowym zespołem, zaś światowe tournee zamknął spektakularnym sukcesem, występem dla dziesięciotysięcznej publiki w londyńskim Alexandra Palace.

Tym razem Bonobo przyjeżdza na specjalny koncert do Warszawy. Zagra swoje klasyki: The Keeper i Stay The Same, Heaven For The Sinner czy Cirrus, oraz materiał ze znakomicie przyjętej nowej płyty Migration, która w Polsce, podobnie jak na całym świecie, trafiła do czołówki listy bestsellerów.

Migration Tour cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Bilety na koncert Bonobo w Warszawie 5 listopada można od jutra nabyć na stronie artysty

Od piątku także za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Mediamarkt i Saturn.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !