Felietony i Porady

BIG SEAN wystąpi w Polsce!

Dodano 14 lipca 2016 02:07, przez Ewa Sawko
BIG SEAN wystąpi w Polsce!


Raper będzie rozgrzewać publiczność przed występem RIHANNY!
5 sierpnia PGE Narodowy w Warszawie!


Big Sean to jedna z największych gwiazd sceny hip-hopu. Raper zadebiutował w 2011r. płytą „Finally Famous”, która ukazała się nakładem wytwórni Kanyego Westa - G.O.O.D. Music. Album zawierał takie hity jak „My Last” feat. Chris Brown, „Marvin & Chardonnay” feat. Kanye West & Roscoe Dash, a także „Dance (A$$)” feat. Nicki Minaj. Big Sean był też głównym współpracownikiem Kanyego Westa przy tworzeniu albumu „Cruel Summer”. Największym sukcesem komercyjnym rapera była wydana w 2015r. platynowa już płyta „Dark Sky Paradise”.

1 kwietnia raper wspólnie z Jhené Aiko wydał album „TWENTY88” w serwisie TIDAL a 2 dni później we wszystkich pozostałych serwisach i sklepach cyfrowych.
„TWENTY 88” opowiada o wzlotach i upadkach jakie towarzyszą każdemu związkowi, o konfliktach, wspomnieniach, miłości i seksie. Za produkcję materiału odpowiedzialni są Key Wane, Detail i Tommy Brown.
Twenty88 nie jest pierwszym spotkaniem artystów – para współpracowała już wcześniej przy dwóch utworach „Beware” (z albumu „Hall Of Fame”) oraz „I Know”
(z albumu „Dark Sky Paradise”).

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !