Felietony i Porady

Alvaro Soler wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2016

Dodano 3 lutego 2017 02:02, przez Piotr Zyznowski
Alvaro Soler wystąpi na gali Bestsellery Empiku 2016

Hity takie jak „Libre”, „El Mismo Sol” czy „Agosto” nucą miliony. Alvaro Soler zaśpiewa specjalnie dla polskiej publiczności już 7 lutego podczas gali Bestsellerów Empiku 2016. Artysta wystąpi również w duecie z Moniką Lewczuk. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w TVN od 20:15. Tego dnia na scenie rozbrzmi też muzyka Organka, Jimka, Ani Rusowicz, Ani Dąbrowskiej i O.S.T.R.

 

Alvaro Soler jest wokalistą i gitarzystą pochodzącym z Katalonii. Urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Młody muzyk błyskawicznie podbił rynek muzyczny różnych zakątków świata. Podczas gali Empiku wykona utwór „Sofia”, widzowie będą go mogli również usłyszeć i zobaczyć na scenie wspólnie z Moniką Lewczuk w hicie „Libre” (ich duet na You Tube obejrzało już prawie 12 milionów osób).

Gospodarzem gali będzie Marcin Prokop, znany z programów Dzień dobry TVN i współprowadzenia show Mam Talent, a także autor książek dla dzieci o Longinie. Galę uświetnią występy znakomitych muzyków: Ani Dąbrowskiej, której album „Dla naiwnych marzycieli” już drugi rok z rzędu jest w gronie najlepiej sprzedających się płyt w Empiku oraz rapera, kompozytora, freestyle'owca Adama Andrzeja Ostrowskiego, czyli O.S.T.R., nominowanego do Bestsellera Empiku 2016 w kategorii muzyka polska. Usłyszymy także znanego z piosenek „Mississippi w ogniu” czy „O, matko!” Organka. Wyjątkowe występy zaplanowali też artyści, których ścieżki muzyczne przecięły się ostatnio przy pracy nad filmem „Sztuka Kochania”. Ania Rusowicz i Jimek zagrają na jednej scenie.

Kulisy gali będzie prezentował Łukasz Jakóbiak – autor popularnego internetowego talk-show na YouTube – 20 m2. Transmisja będzie dostępna już od godziny 19:00 na stronie www.bestsellery.empik.com oraz na profilu Facebook Empiku – www.facebook.com/empikcom. Widzowie obejrzą nie tylko relację z czerwonego dywanu, ale przede wszystkim unikalne wywiady z nominowanymi, laureatami oraz gwiazdami gali.

Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2016 roku: pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej. Zostanie też wręczona nagroda dla Wydarzenia Roku.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !