Felietony i Porady

Wydarzenia strona 9/23

Wydarzenia

Poppy wystąpi w Polsce!

11 lipca 2018, 03:07

W 2014 roku mała istota podobna do lalki powstała na Youtubie. Czy jest człowiekiem? Androidem? Może czymś pomiędzy? Czy kiedykolwiek dowiemy się, jaka jest prawda?   więcej »

Nowa kampania Gatty – Justyna Steczkowska po raz kolejny twarzą marki
10 listopada 2015, 02:11

Wszechstronnie uzdolniona artystka po raz kolejny będzie towarzyszyła marce Gatta. Tym razem Justyna Steczkowska zaprezentuje Polkom nowe rajstopy Satti  Matti oraz całkowitą nowość – double push up, który znalazł się w pierwszej, autorskiej kolekcji bielizny Gatta Intimate. więcej »

Warsaw Korean Film Festival 2015
9 listopada 2015, 08:11

W dniach 30 listopada - 4 grudnia odbędzie się w Warszawie pierwsza edycja Warsaw Korean Film Festival - przeglądu nowego kina koreańskiego. więcej »

Anna Wintour Królowa świata mody
3 listopada 2015, 03:11

Jaki kształt przyjęłaby moda, gdyby Anna Wintour nie została naczelną amerykańskiej edycji Vogue? Jak wyglądałyby branże muzyczna, kinematograficzna czy szeroko rozumiany show-biznes, który w tak dużym stopniu zostały uzależnione od mody w ciągu ostatnich 27 lat? więcej »

 
„White Wolf” -Mariusz Przybylski zima 2016
2 listopada 2015, 02:11

W czwartek, 30 października, w przestrzeni EXPO XXI odbyła się podwójna premiera kolekcji Mariusza Przybylskiego - prócz pokazu kolekcji Premium na zimę 2016 mogliśmy zobaczyć wynik intrygującego eksperymentu twórczego - kolekcję Transplantacja, do której projektant użył materiałów w całości pochodzących z recyklingu. więcej »

Bukovina- Ossoliński
29 października 2015, 02:10

26 października na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbył się pokaz najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego. Na wybiegu zaprezentowana została kolekcja na wiosnę/lato 2016, choć wśród propozycji nie brakowało ciepłych płaszczy i wełnianych garniturów, które z powodzeniem sprawdzą się również podczas chłodniejszych zimowych wyjść. więcej »

Wystawa zdjęć w londyńskim National Portrait Gallery z okazji setnych urodzin British Vogue
27 września 2015, 02:09

Z okazji setnych urodzin brytyjskiej edycji Vogue, w londyńskim National Portrait Gallery zostanie zorganizowana wystawa najważniejszych fotografii zamieszczanych w magazynie w ciągu ostatnich stu lat: od Marlene Dietrich po Kate Moss. więcej »

 
Ostatnie dni wystawy ,,Ottomania” w krakowskim Muzeum Narodowym
21 września 2015, 02:09

We współpracy z brukselskim Parais de Beaux-Arts krakowski oddział Muzeum Narodowego stworzył wystawę poświęconą wpływom kultury Imperium Osmańskiego na XVI-wieczną Europę i panujący w niej renesans. Goście mogą obejrzeć dzieła takich artystów jak Dürer, Tycjan, Bellini czy Memling. więcej »

Dismaland` przygnębiający park rozrywki Banksy'ego.
31 sierpnia 2015, 02:08

Z czym kojarzy Wam się Disneyland? My od razu odczuwamy radość i chęć do zabawy. Oczyma wyobraźni widzimy mnóstwo kolorów, uśmiechnięte twarze, baśniowe budynki i najróżniejsze atrakcje. Przekraczając bramę parku rozrywki przenosimy się do świata dobrze znanych nam bajek, w którym zapominamy o codzienności i problemach. Wyobrażacie sobie zupełne przeciwieństwo Disneylandu? Nie musicie. Możecie to zobaczyć na własne oczy. Banksy stworzył Dismaland, najbardziej przygnębiający park rozrywki jakiego dotychczas nie widział świat. Nazwa ma oczywiście odwołanie do Disneylandu. `Dismal` po angielsku oznacza `ponury`.  więcej »

Targi Mody Poznań stawiają na mocne marki
24 sierpnia 2015, 02:08

 Tysiące nowości wiodących marek, pokazy młodych projektantów i atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów - to wizytówka poznańskich targów. Już w dniach 2-4 września rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży w Europie Środkowo-Wschodniej. więcej »

 
Kolejna edycja Artloop Festival - Nocna Zmiana w Sopocie.
13 sierpnia 2015, 02:08

W dniach od 3 do 6 września 2015 w Sopocie odbędzie się kolejna edycja ARTLOOP Festival. Tym razem pod hasłem Nocna Zmiana. Tematyka tegorocznej imprezy jest kontynuacja tematów poprzednich edycji festiwalu, czyli zainteresowania tożsamością Sopotu. więcej »

 Festiwal Nowe Horyzonty 2015
9 sierpnia 2015, 02:08

Coś się kończy, coś się zaczyna. Podczas gdy w Kazimierzu inaugurowaliśmy Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, we Wrocławiu rozdawano nagrody kończących się właśnie Nowych Horyzontów. Festiwal odbył się po raz dziesiąty, ponownie zrzeszając fanów kina niezależnego z całej Europy. więcej »

NATASHA PAVLUCHENKO UHONOROWANA DIAMENTEM MODY PODCZAS IV EDYCJI FASHIONABLE EAST
3 sierpnia 2015, 02:08

W piątek, 31 lipca, w ramach IV edycji białostockiej imprezy Fashionable East Natasha Pavluchenko zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję „Raven” na jesień/zimę 2015. Oklaski publiczności zgromadzonej w Operze Białostockiej nie cichły długo po pokazie — a był ku temu szczególny powód. więcej »

 
wybierz stronę