Felietony i Porady

Pani mnie z kimś pomyliła

Dodano 27 lipca 2016 02:07, przez Piotr Zyznowski
Pani mnie z kimś pomyliła

Czasami życzenie wypowiedziane nie w porę może się okazać pułapką.

Uwięziona w złotej klatce sukcesu Joanna szuka szczęścia w kolorowym świecie show-biznesu. Czy bogata, piękna, zadbana kobieta potrzebuje do życia czegoś, czego nie ma w świetle fleszy? Wszak nie narzeka na brak przyjaciół i adoratorów, kreatorzy mody prześcigają się w oferowaniu jej kreacji w stylu glamour, a dziennikarze biją się o wywiad z najbardziej wpływową kobietą w Polsce. Tylko, czy to jest to wymarzone szczęście?

Autorka i reżyserka filmów i seriali, Ilona Łepkowska po raz kolejny ukazuje nam świat, w którym nie ma prostych rozwiązań. Miłość i pieniądze nie zawsze idą w parze, a recepta na szczęście nigdy nie jest prosta. Czasami, aby ją wykupić, trzeba zapłacić naprawdę wiele.

Od wydawcy:

"Życie często nas zaskakuje i potrafi płatać dziwne figle. Ilona Łepkowska z perfekcyjną znajomością tematu, a także z niezwykłym wyczuciem kobiecej psychiki, wprowadza nas w przypominający kołowrotek zwariowany świat, w który wpada Joanna. Dosłownie połknęłam tę książkę! Czytelnikom życzę „smacznego” i... refleksji nad niektórymi swoimi decyzjami".
Teresa Lipowska

"Okazuje się, że o show-biznesie można pisać ironicznie, dowcipnie, inteligentnie, ale bez pastwienia się i zjadliwości. Pani Ilono, dziękuję za tę fantastyczną książkę i pytam, dlaczego dopiero teraz ten debiut?! Aha, i jeszcze jedno - patent na mocne wejście z reklamówką na głowie rezerwuję dla siebie. Pierwsza!"
Katarzyna Zielińska

"Jeśli sięgniesz po tę książkę, koniecznie zarezerwuj kilka wieczorów tylko dla siebie. Losy Joanny wciągają, jej wiara w ludzi i nieustająca chęć poszukiwania miłości intryguje i sprawia, że od razu się z główną bohaterką identyfikujemy. Ilona Łepkowska odkrywa w książce kulisy show-biznesu, tego, jak wiele kosztuje sława i jak brutalne są reguły gry. Czytając, ma się wrażenie, że podobieństwo niektórych osób i zdarzeń nie jest przypadkowe... A jak wiemy, to przecież życie pisze najciekawsze scenariusze. Jeśli interesuje cię, w jaki sposób preparowane są plotki i kłamstwa o celebrytach, ta książka jest właśnie dla ciebie".
Katarzyna Glinka

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !