Felietony i Porady

Warto Przeczytać strona 9/13

Warto Przeczytać

Osiem białych nocy

13 listopada 2018, 03:11

Nowy Jork. Dwoje ludzi. Ostatnitydzień roku. Powieść autorabestsellerowych „Tamtych dni, tamtych nocy”.   więcej »

Żar Nocy
9 stycznia 2014, 01:01

 Druga część zmysłowej opowieści o miłości przekraczającej granice jawy i snu już niedługo trafi do księgarń. Sylvia Day po raz kolejny zabiera swoje czytelniczki w ekscytującą podróż po krainie doznań zniewalających umysł i ciało. więcej »

Polański Portret Mistrza - James Greenberg
30 grudnia 2013, 12:12

Jedyna autoryzowana przez Romana Polańskiego retrospektywa jego filmów od tych najwcześniejszych etiud, poprzedzona wstępem reżysera. więcej »

Rzeczowo o modzie męskiej Michał Kędziora "Mr. Vintage"
20 grudnia 2013, 12:12

Mr. Vintage prezentuje podręcznik stylu dla mężczyzn. Rzeczowo o modzie męskiej autorstwa Michała Kędziory ma być zestawem porad i wskazówek dla panów, którzy chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji.  więcej »

 
Obywatel Małgorzata
16 grudnia 2013, 11:12

Przeczytałam książkę autorstwa Krystyny Pytlakowskiej i Małgorzaty Potockiej OBYWATEL MAŁGORZATA.Jestem pozytywnie zaskoczona treścią i kompletnie nie rozumiem afery na temat zawartych w niej rzekomych kłamstw.Nie dostrzegłam takiej treści.Potocka w sposób wyważony odpowiada na  pytania w wywiadzie przeprowadzonym przez dziennikarkę Krystynę Pytlakowską. Wspomina towarzyskie sytuacje, miłość, szczęśliwe dla siebie czasy, zdradę i żal, żal do siebie samej. Nie obraża nikogo, tylko sama przyznaje się do swoich błędów.  więcej »

Design Janusz Kaniewski
12 grudnia 2013, 11:12

Dobry design powinien służyć producentowi i konsumentowi, być ładny, ale przede wszystkim pożyteczny i ponadczasowy. Każdy projekt ma swoje cele, na końcu jest ten najważniejszy – dawanie przyjemności – mówi Janusz Kaniewski.  więcej »

Chcesz być bardziej uważnym w swoim życiu?
5 grudnia 2013, 01:12

W świecie zdominowanym przez szybkość, w którym człowiek żyje pod presją czasu, odruchowo i nieraz bezrefleksyjnie się jej poddając, prędzej czy później zaczyna odczuwać naturalną potrzebę, by zwolnić, i zaczyna poszukiwać sposobu, by żyć w większej harmonii z sobą i światem.  więcej »

 
DOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ PRZEDSTAWIA: „BĘDĘ TO FOTOGRAFOWAŁ W KOLORACH”
20 listopada 2013, 10:11

Początek XX wieku na trójwymiarowych zdjęciach Stanisława Wilhelma Lilpopa. więcej »

Banksy. „Nie ma jak w domu” - Steve Wright
15 listopada 2013, 09:11

Nie ma jak w domu to jedyna w Polsce pozycja opowiadająca o początkach „kariery” kontrowersyjnego artysty. 20 listopada 2013 do księgarń trafi nowe rozszerzone wydanie, wzbogacone o niepublikowany nigdy dotąd materiał.  więcej »

Dynastia Tudorów. Królowa traci głowę
12 listopada 2013, 01:11

Każdy z tomów serii Dynastia Tudorów oparty jest o fabułę kolejnych sezonów niezwykle popularnego serialu The Tudors, nadawanego w wielu krajach i kilkukrotnie nagradzanego nagrodą Emmy®, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów.  więcej »

 
Jennifer Lawrence wystąpi w ekranizacjach powieści „Skazana”  i „Na wschód od Edenu”.
10 listopada 2013, 06:11

Książka „Skazana” jest literackim debiutem Hannah Kent. To oparta na prawdziwych wydarzeniach historia ostatniej kobiety skazanej w Islandii na śmierć.  więcej »

Miłosna chemia według znanego seksuologa
7 listopada 2013, 08:11

Miłość to potęga. Potrafi opętać człowieka. Odebrać rozsądek. Przesłonić świat. Potrafi wszystko wybaczyć. I WYPACZYĆ. O meandrach miłości opowiada znany seksuolog i terapeuta rodzinny Andrzej Komorowski w swojej książce „Miłość ci wszystko wypaczy”.  więcej »

Dynastia Tudorów. Bądź wola twoja.
22 października 2013, 03:10

23 października 2013 r. nakładem wydawcy książek Mira ukaże się trzecia część cyklu Dynastia Tudorów – „Bądź wola twoja” autorstwa Anne Gracie.  więcej »

 
wybierz stronę