Felietony i Porady

Warto Przeczytać strona 8/12

Warto Przeczytać

Anda Rottenberg. Berlińska depresja. Dziennik

23 lipca 2018, 02:07

Ta książka to zapis rocznego pobytu autorki w Berlinie.  więcej »

Książka mafiozy
13 marca 2014, 01:03

 "Masa o kobietach polskiej mafii"  więcej »

Serce kamienia-Moniki Sokół
4 marca 2014, 01:03

Powiem ci więc, kim jestem. Jestem tą, która sprzeciwiła się samej Śmierci. Jestem tą, która zabiła swoją miłość. Jestem tą, która weszła do Cienistej Doliny i wróciła żywa. Jestem tą, której sami bogowie nie wchodzą w drogę. Jestem mistrzynią tortur i zadawania śmierci. Oto kim jestem…   więcej »

„Sto imion”
22 stycznia 2014, 01:01

Autorka kultowego „PS Kocham Cię” powraca z nową, o wiele dojrzalszą książką. „Sto imion” to hipnotyzująca opowieść, w której pojęcia przeciętności i wyjątkowości zostają odwrócone. Każdy może stać się bohaterem tej książki, bo każda historia jest warta opowiedzenia.  więcej »

 
Żar Nocy
9 stycznia 2014, 01:01

 Druga część zmysłowej opowieści o miłości przekraczającej granice jawy i snu już niedługo trafi do księgarń. Sylvia Day po raz kolejny zabiera swoje czytelniczki w ekscytującą podróż po krainie doznań zniewalających umysł i ciało. więcej »

Polański Portret Mistrza - James Greenberg
30 grudnia 2013, 12:12

Jedyna autoryzowana przez Romana Polańskiego retrospektywa jego filmów od tych najwcześniejszych etiud, poprzedzona wstępem reżysera. więcej »

Rzeczowo o modzie męskiej Michał Kędziora "Mr. Vintage"
20 grudnia 2013, 12:12

Mr. Vintage prezentuje podręcznik stylu dla mężczyzn. Rzeczowo o modzie męskiej autorstwa Michała Kędziory ma być zestawem porad i wskazówek dla panów, którzy chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji.  więcej »

 
Obywatel Małgorzata
16 grudnia 2013, 11:12

Przeczytałam książkę autorstwa Krystyny Pytlakowskiej i Małgorzaty Potockiej OBYWATEL MAŁGORZATA.Jestem pozytywnie zaskoczona treścią i kompletnie nie rozumiem afery na temat zawartych w niej rzekomych kłamstw.Nie dostrzegłam takiej treści.Potocka w sposób wyważony odpowiada na  pytania w wywiadzie przeprowadzonym przez dziennikarkę Krystynę Pytlakowską. Wspomina towarzyskie sytuacje, miłość, szczęśliwe dla siebie czasy, zdradę i żal, żal do siebie samej. Nie obraża nikogo, tylko sama przyznaje się do swoich błędów.  więcej »

Design Janusz Kaniewski
12 grudnia 2013, 11:12

Dobry design powinien służyć producentowi i konsumentowi, być ładny, ale przede wszystkim pożyteczny i ponadczasowy. Każdy projekt ma swoje cele, na końcu jest ten najważniejszy – dawanie przyjemności – mówi Janusz Kaniewski.  więcej »

Chcesz być bardziej uważnym w swoim życiu?
5 grudnia 2013, 01:12

W świecie zdominowanym przez szybkość, w którym człowiek żyje pod presją czasu, odruchowo i nieraz bezrefleksyjnie się jej poddając, prędzej czy później zaczyna odczuwać naturalną potrzebę, by zwolnić, i zaczyna poszukiwać sposobu, by żyć w większej harmonii z sobą i światem.  więcej »

 
DOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ PRZEDSTAWIA: „BĘDĘ TO FOTOGRAFOWAŁ W KOLORACH”
20 listopada 2013, 10:11

Początek XX wieku na trójwymiarowych zdjęciach Stanisława Wilhelma Lilpopa. więcej »

Banksy. „Nie ma jak w domu” - Steve Wright
15 listopada 2013, 09:11

Nie ma jak w domu to jedyna w Polsce pozycja opowiadająca o początkach „kariery” kontrowersyjnego artysty. 20 listopada 2013 do księgarń trafi nowe rozszerzone wydanie, wzbogacone o niepublikowany nigdy dotąd materiał.  więcej »

Dynastia Tudorów. Królowa traci głowę
12 listopada 2013, 01:11

Każdy z tomów serii Dynastia Tudorów oparty jest o fabułę kolejnych sezonów niezwykle popularnego serialu The Tudors, nadawanego w wielu krajach i kilkukrotnie nagradzanego nagrodą Emmy®, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów.  więcej »

 
wybierz stronę