zobacz:

Stylowy Magazyn

Uprzejmie inofrmujemy iż w związku z dużym zainteresowaniem konkursem głosy są przeliczane co 10 minut.

38.76%
POZYCJA 1. K MAG

Pierwszy numer magazynu K Mag pojawił się w 2009 roku i od tego czasu wyznacza trendy w takich dziedzinach jak sztuka, muzyka, teatr, design i moda.
Głosowanie zakończone.
 

36.98%
POZYCJA 2. Art & Business

Oprócz recenzji najważniejszych wystaw i przedstawiania sylwetek czołowych światowych artystów, pismo stanowi główne źródło wiedzy o designie architekturze czy modzie. Po zmianie wizerunkowej „Art & Business” stał się jednym z najciekawszych tytułów na rynku
Głosowanie zakończone.
 

12.57%
POZYCJA 3. Harper's Bazaar

Amerykański miesięcznik o tematyce modowej ukazujący się od 1867 roku. W Polsce pojawił się niedawno, ale już zdobył rzesze fanów, nie tylko wśród kobiet.
Głosowanie zakończone.
 

8.42%
POZYCJA 4. TRENDY. Art of living

Magazyn Trendy - dobry styl życia, ludzie sztuki. Najnowsze trendy: sztuka, kultura, newsy, fashion, design, podróże, kulinaria, kuchnia.
Głosowanie zakończone.
 

3.26%
POZYCJA 5. Fashion Magazine

Fashion Magazine to jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów o modzie w Polsce. Kwartalnik poświęcony prawie w całości tematyce modowej, kreowaniu trendów i stylowi życia.
Głosowanie zakończone.
 
 
Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Ta strona może nie działać prawidłowo, zaktualizuj ją natychmiast. zobacz więcej