zobacz:

Sklep Modowy

Uprzejmie inofrmujemy iż w związku z dużym zainteresowaniem konkursem głosy są przeliczane co 10 minut.

35.89%
POZYCJA 1. www.shwrm.pl

SHOWROOM to platforma skupiająca niezależne marki oraz projektantów z branży mody i designu.
Głosowanie zakończone.
 

30.11%
POZYCJA 2. www.pakamera.pl

Pakamera.pl to nowatorski pomysł na miejsce, w którym każdy uzdolniony projektant ma szansę zaprezentować swoje pomysły. Istniejemy od 2005 roku. Głównym zamysłem, jaki nam przyświeca, jest prowadzenie medium prostego i przejrzystego, propagującego rękodzieło artystyczne. Słowo "propagować" rozumiemy jako szeroko pojętą reklamę zarówno w internecie, jak i w prasie.
Głosowanie zakończone.
 

23.56%
POZYCJA 3. www.mostrami.pl

Mostrami.pl to nowoczesny, elegancki sklep internetowy oferujący najwyższej jakości ubrania, buty i dodatki najlepszych polskich projektantów. Mostrami.pl powstało z myślą o kobietach nowoczesnych, otwartych, zainteresowanych modą, poszukujących inspiracji i pragnących sprawić sobie przyjemność.
Głosowanie zakończone.
 

6.12%
POZYCJA 4. www.zalando.pl

Międzynarodowy sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma najlepsze światowe marki.
Głosowanie zakończone.
 

4.32%
POZYCJA 5. www.pl.dawanda.com

DaWanda to wirtualna platforma handlowa dla unikalnych, ręcznie robionych dzieł. Znajdziesz tu ponad 120,000 sklepów, oferujących produkty od serca, które mogą być wykonane na Twoje zamówienie, żeby zaspokoić Twoje wymagania. DaWanda oferuje szeroki wachlarz artykułów: stylową modę, ponadczasową biżuterię, zabawki edukacyjne, nie wspominając o sztuce współczesnej, starannie odrestaurowanych antykach czy nawet luksusowaych akcesoriach dla czworonogów. Są tu wyjątkowe dzieła, małe i duże, na każdą okazję i na każdą kieszeń.
Głosowanie zakończone.
 
 
Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Ta strona może nie działać prawidłowo, zaktualizuj ją natychmiast. zobacz więcej