Plebiscyt MODNE KREACJE 2013

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do głosowania w III edycji Plebiscytu MODNE KREACJE 2013. Plebiscyt MODNE KREACJE stał się jednym z najbardziej prestiżowych i cieszy się dużym uznaniem. Laureaci z lat ubiegłych to dziś marki same w sobie. Do tego grona należą m.in.: Maffashion, Charlize Mystery, Magazyn K Mag, Lilou, H&M, DeeZee.

Istotą plebiscytu jest fakt, że decydujący wpływ na jego wyniki mają internauci. Nic tak nie cieszy jak aprobata czytelników, odbiorów i klientów, którzy motywują i inspirują do dalszej pracy i sprawiają , że ma ona sens.

Ogłosiliśmy nominacje w VIII kategoriach: Blog modowy, Blog stylowy, Blog męski, Blog kulinarny, Stylowy magazyn, Portal modowy, Marka streetowa, Sklep modowy online. Zwycięzców przedstawimy podczas IX edycji Warsaw Fashion Street 2013 święta mody, kultury i sztuki, które w tym roku odbędzie się w dniach 22 i 23 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zapraszamy do głosowania.

WYDAWCA SOPHISTI GROUP
Dorota Wróblewska

REDAKTOR NACZELNA Sophisti.pl
Barbara Mietkowska

 

Regulamin
 
Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Ta strona może nie działać prawidłowo, zaktualizuj ją natychmiast. zobacz więcej