Modne Kreacje Pokazy Children Show Talent WFS New Look Design Konkursy Program Partnerzy Dla Prasy
 

Warsaw Fashion Street – Casting Models 2011

Świat wielkiej mody i kosmetyków wysokiej klasy wzajemnie przenikają się i inspirują, od zawsze stanowiąc nierozłączny duet. Dla marki L`Oréal Paris  podkreśleniem i wzmocnieniem tej więzi jest partnerstwo z Festiwalem Filmowym w Cannes, Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni,  projektantem Maciejem Zieniem oraz największym plenerowym świętem mody w Polsce – Warsaw Fashion Street, z którym połączyła nas ta sama pasja do mody, innowacji oraz piękna.

 

L`Oréal Paris jest Kreatorem makijażu i fryzur wszystkich pokazów, odbywających się podczas Warsaw Fashion Street. W tym roku było to ponad 130 modelek, 70 pokazów i tysiące widzów zgromadzonych w samym sercu Warszawy.

 

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street, marka  L`Oréal Paris , jak co roku, zaprezentowała pokaz finalistek Casting Models – konkursu, w którym wyłaniane są polskie twarze kampanii reklamowej koloryzacji Casting Creme Gloss.  

 

Przez cały czas trwania Warsaw Fashion Street marka L`Oréal Paris zapraszała wszystkich gości do Instytutu Piękna L`Oréal Paris oraz Instytutu Elnett, w których eksperci udzielali porad z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, makijażu oraz koloryzacji i stylizacji włosów

 
 
 
 
 
 
Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Ta strona może nie działać prawidłowo, zaktualizuj ją natychmiast. zobacz więcej