Felietony i Porady

Twoja osobista mapa nieba

Dodano 4 października 2018 02:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Twoja osobista mapa nieba

Niektórzy ludzie nie zwracają na nie uwagi, inni wręcz chodzą cały czas z podniesioną głową. O czym mowa? Oczywiście o gwiezdnym niebie. 

Codziennie wieczorem, w każdej minucie niebo wygląda zupełnie inaczej. Jest albo większa, albo mniejsze zachmurzenie, ale przede wszystkim rozkład gwiazd jest inny. Podczas tych wyjątkowych chwil gwiazdy układają się w konkretny sposób. Chcielibyście zatrzymać tę chwilę dla siebie? To możliwe!

Niepowtarzalny, absolutnie unikatowy, elegancki i niosący ogromny ładunek emocjonalny prezent dla siebie lub najbliższej osoby. Taka właśnie jest mapa ścienna Strellas. Spersonalizowane mapy nieba w formie plakatu to gwiazdozbiory i konstelacje zatrzymane w wyjątkowym układzie, na pamiątkę wybranej chwili.

Marka Strellas przenosi mapę nieba wybranej przez klienta wyjątkowej chwili na papier, tworząc niepowtarzalne, personalizowane plakaty. Estetyczne wydruki układu gwiazd w konkretnej chwili, robione są na papierze o gramaturze 180, w jednym z czterech dostępnych formatów.

Personalizowane plakaty nieba mogą upamiętniać, np. narodziny dziecka, lub, zaręczyny, urodziny czy jakiekolwiek ważne wydarzenie, które zasługuje na odpowiednią oprawę i upamiętnienie.

Mapy występują w kilku wersjach kolorystycznych, bazujących na kontrastowym zestawieniu barw - czerni, bieli, granatu oraz beżu. Każde zamówienie powstaje na indywidualne zlecenie, opierając układ gwiazd o dokładną długość i szerokość geograficzną oraz godzinę. 

Wszystkie mapy kreowane są w oparciu o katalog gwiazd NASA, w którym dane pochodzą z minionych i obecnych misji planetarnych, obserwacji astronomicznych i pomiarów laboratoryjnych, dając gwarancję dokładności i wiarygodności obrazu.  

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !