Felietony i Porady

Świece zapachowe od Louis Vuitton

Dodano 29 października 2018 08:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Świece zapachowe od Louis Vuitton

Idealnym sposobem na dodanie elegancji każdego wnętrza oraz sprawienie, aby było przytulne jest nowa świeca od Louis Vuitton. Prawdopodobnie to prezent, który każdy chciałby dostać.

Po zeszłorocznym debiucie perfum Louis Vuitton nadszedł czas na cztery perfumowane świece do domu. 

Świecę zaprojektował Marc Newson. Umieszczona jest w minimalistycznej białej ceramice kształtem przypominającej torebkę. Jest nawet skórzany pasek! Wykończona jest złotymi elementami i wytłoczonym emblematem nazwy francuskiego domu mody. Knoty świec występują w tęczowych kolorach. Marka Louis Vuitton w jednej świecy umieściła wszystko to, co kochamy.

Zapachy świec stworzył mistrz perfumerii Jacques Cavallier Belletrud. Każdy z nich przywołuje na myśl moment otwarcia okna w najróżniejszych miejscach. “Pierwsze pąki róży z ogrodu (L’Air du Jardin), piękne wyspiarskie słońce przesiąknięte welonem z białej bawełny (Île Blanche), wypalone zarośla, które przenikają ubrania podczas spaceru w lesie (Feuilles d’Or) oraz magia spadających płatków śniegu (Dehors Il Neige)”.

Świece - torebki od Louis Vuitton można będzie kupić od 5 listopada w wybranych sklepach LV oraz na oficjalnej stronie francuskiego domu mody.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !