Felietony i Porady

Powstanie trzecia część pełnometrażowego filmu ,,Seks w wielkim mieście".

Dodano 28 grudnia 2016 02:12, przez Katarzyna Frąckowiak
 Powstanie trzecia część pełnometrażowego filmu ,,Seks w wielkim mieście".

Początkowo ,,Seks w wielkim mieście" był tylko i wyłącznie serialem. Odniósł tak ogromny sukces na skalę światową, że w 2008 roku producenci postanowili nagrać na jego podstawie film pełnometrażowy.
,,Seks w wielkim mieście" to amerykański serial produkowany w latach 1998-2004 przez stację telewizyjną HBO. Akcja toczy się w Nowym Jorku. Fabuła skupia się na historiach (najczęściej miłosnych) czterech przyjaciółek, felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte. Mimo że kobiety różnią się charakterami, los podrzuca im pod nogi podobne kłody. Świetnie rozumieją się w sprawach łóżkowych i chętnie o tym plotkują.
Kobiety z całego świata pokochały popularny serial. Postać głównej bohaterki Carrie Bradshaw stała się kultowa. Inspiruje nie tylko fanki ,,Seksu w wielkim mieście", ale także ludzi z branży mody. Carrie zawsze miała na sobie stylizacje pochodzące z najnowszych kolekcji najlepszych projektantów mody.
Powstaje trzecia część pełnometrażowego filmu o przygodach przyjaciółek z Nowego Jorku. Informacja została oficjalnie potwierdzona. Fanki ,,Seksu w wielkim mieście" mogą szykować się na kolejną dawkę emocji.
W filmie pojawi się znana nam wszystkim czwórka aktorek, wcielających się w rolę przyjaciółek - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall oraz Kristin Davis. Największe dylematy przed podjęciem decyzji co do powrotu na ekran, miała serialowa Carrie. Wiadomo także, że Candace Bushnell, autorka felietonów, na podstawie których został wyprodukowany serial, zaakceptowała scenariusz trzeciej części filmu.
Na razie nie wiemy, kiedy odbędzie się oficjalna premiera trzeciej części ,,Seksu w wielkim mieście". Jesteśmy bardzo ciekawi filmu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !