Felietony i Porady

Najsłynniejsze Playmates znowu na okładkach Playboya

Dodano 11 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Najsłynniejsze Playmates znowu na okładkach Playboya

Playboy jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Symbol głowy króliczka to symbol jakości i dobrego smaku. 

Playboy najczęściej kojarzy się ze zdjęciami nagich kobiet. W magazynie znajdziemy jednak wiele interesujących artykułów, jak przegląd trendów w modzie, prezentowane są także najciekawsze gadżety oraz nowości motoryzacyjne. Przedstawiane są także wyjątkowe osobistości.

Playboy został założony w 1953 r. przez Hugh Hefnera w Stanach Zjednoczonych. Obecnie wydawany jest w wielu krajach na całym świecie. To kultowy magazyn dla mężczyzn.

Magazynowi Playboy od lat zarzucano, że dyskryminuje starsze kobiety, a na okładki magazynu trafiają tylko i wyłącznie seksowne dziewczyny o idealnych kształtach. 

Playboy chce zerwać z nieprzychylnymi opiniami. Poza tym postanowiono uczcić historię magazynu odtwarzając dawne okładki z najsłynniejszymi Playmates.

W projekcie wzięły udział Kimberley Conrad Hefner (okładka z 1988), Charlotte Kemp (okładka z 1982), Cathy St. George (okładka z 1982), Monique St. Pierre (okładka z 1978), Renee Tenison (okładka z 1989), Candace Collins (okładka z 1979) i Lisa Matthews (okładka z 1990). Za zdjęcia odpowiedzialny byli Ben Miller i Ryan Lowry.

Za zdjęcia odpowiedzialni są fotografowie Ben Milleroraz i Ryan Lowry.

Od niektórych sesji minęło prawie 40 lat, jednak wszystkie modelki wciąż zachwycają.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !