Felietony i Porady

Największe lodowisko na świecie.

Dodano 19 grudnia 2016 03:12, przez Katarzyna Frąckowiak
Największe lodowisko na świecie.

Święta już za pasem. Sklepy prześcigają się w specjalnych ofertach, idealnych wystawach i innych sposobach tylko po to, żeby przyciągnąć do siebie klientów. Wszyscy zastanawiamy się nad perfekcyjnymi prezentami dla bliskich, ale czy pamiętamy, że Święta to magiczny czas dla rodziny? Czasami zapominamy o zwykłych rzeczach, które sprawiają nam przyjemność podczas tego wyjątkowego okresu.
Zimą w miastach budowane są lodowiska. Chętnie spędzają tam czas zarówno młodsi, jak i starsi. Nie zależnie od wieku czy płci, wszyscy dobrze się na nim bawią i są zadowoleni.
W Grand Palais w Paryżu powstało wielkie lodowisko. Piękna przestrzeń budynku idealnie komponuje się z zimowym klimatem. Szklany sufit podświetlany wieczorną porą nadaje magicznego klimatu, odwiedzającym lodowisko gościom. Ponadto zabawę umilają specjalnie zaproszeni DJ oraz pokazy świetlne.
Lodowisko jest ogromne, bowiem liczy sobie 2,700 m² i jest to największa przestrzeń do tych przyjemności na świecie. Nie ma tam możliwości, żeby jeden drugiemu przeszkadzał.
Wybralibyście się na takie lodowisko?
Przestrzeń jest otwarta od 14 grudnia do 2 stycznia, a bilety można zakupić w cenie od 15 do €27.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !