Felietony i Porady

Lui Store - modny butik na mapie Warszawy

Dodano 22 maja 2018 03:05, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Lui Store - modny butik na mapie Warszawy

Lui Store to wyjątkowy butik, który mieści się w Warszawie. Minimalistyczne wnętrze o różowo białych ścianach i marmurowej podłodze oraz niebanalnym designie. Miłośniczki mody pokochały ten concept store.

W butiku można kupić tylko i wyłącznie wyjątkowe ubrania oraz dodatki. Klientki znajdą tam między innymi takie marki jak: Attico, Ports1961, Paul Andrew, Jonathan Simkhai, czy Markus Lupfer, a także produkty młodych, utalentowanych, zagranicznych projektantów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z modą. 

Właścicielka, Luiza Kubis, zdobyła swoje doświadczenie w branży, pracując w prestiżowych domach mody. Każdy przedmiot jest przez nią wyselekcjonowany z niebywałą precyzją i świadomością. Warto wspomnieć, że w Lui Store znajdują się także takie marki, które nie są dostępne w żadnym innym miejscu w Polsce. Mowa tutaj przede wszystkim o Justine Clenquet, RIXO London, Nina Kastens czy Attico.

Misją Lui Store jest dawanie kobietom odwagi do swobodnego poruszania się w świecie mody. Cieszymy się, że na mapie Warszawy powstał tak prestiżowy i luksusowy butik. Swoje ubrania kupują tam między innymi: Kasia Sokołowska, Oliwia Kijo, Maja Ostaszewska, Jessica Mercedes Kirschner, Maja Sablewska, Gosia Boy, Alice Zielasko, Małgorzata Rozenek, Marina Szczęsna oraz Sara Boruc. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !