Felietony i Porady

Lady Gaga, Starbucks i „Filizanki dobroci”

Dodano 13 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Lady Gaga, Starbucks i „Filizanki dobroci”

Dzisiaj chcielibyśmy napisać o Lady Gadze w nieco innym świetle niż zwykle, niekoniecznie w kontekście muzycznym. Otóż gwiazda bardzo często była fotografowana przez paparazzi na ulicy z kubkiem kawy Starbucks. Dzisiaj dowiadujemy się, że piosenkarka podjęła współpracę właśnie ze Starbucksem.

W kooperacji powstały napoje, o pięknej nazwie „Filiżanka dobroci”. To kolorowe napoje w czterech smakach: z borówek, zielonej herbaty z cytryną i dodatkiem truskawek oraz innych owoców. Każdy z nich ma swoją nazwę: fioletowy napój, różowy napój, różowy ombre napój oraz lemoniada matcha.

Najważniejszy w tej współpracy jest cel, w jakim ona powstała. Każde 25 centów ze sprzedaży “Filiżanek dobroci” zostanie przekazane do „Born This Way”. Jest to fundusz charytatywny stworzony kilka lat temu przez Lady Gagę i jej matkę. Powstał, kiedy jeden z fanów, 14-letni homoseksualista był zastraszany i prześladowany przez kolegów, w czego rezultacie popełnił samobójstwo. Poruszona i zła na zaistniałą sytuacją Gaga postanowiła założyć fundację, walczącą o prawa osób homoseksualnych oraz nastolatków prześladowanych w szkołach.

“Jesteśmy szczęśliwsi i zdrowsi, kiedy we własnym środowisku żyjemy będąc sobą”, powiedziała Lada Gaga.
“Nasze społeczeństwo będzie silniejsze, jeżeli będziemy traktować się nawzajem z szacunkiem i hojnością”, dodała artystka.

Takie akcje popieramy w 100%.

Jaki z czterech smaków najbardziej lubi Lady Gaga? Kiedy została o to zapytana, odpowiedziała: “Osobiście uwielbiam całą rodzinkę napojów, ale na tą chwilę jestem zakochana w tym o smaku zielonej herbaty z cytryną”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !