Felietony i Porady

Kolekcja KOPI na sezon jesień/zima 2018

Dodano 12 listopada 2018 03:11, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Kolekcja KOPI na sezon jesień/zima 2018

Niedawno odbyła się prezentacja nowej kolekcji i promującej ją kampanii marki KOPI. Tym razem motywem przewodnim swoich projektów Natalia Kopiszka uczyniła polski bursztyn – w nowej, współczesnej odsłonie.

Najnowsze propozycje marki KOPI powstały wskutek silnej fascynacji projektantki latami 80. Kolekcję cechują mocne, nieregularne formy, wykonane głównie z pozłacanego srebra lub mosiądzu. Pojawia się także charakterystyczny dla tego okresu motyw zwierzęcy - na niektórych modelach został wytłoczony print skóry węża.

Projekty KOPI na nadchodzący sezon to przede wszystkim duże, przykuwające wzrok kolczyki koła o różnych rozmiarach i grubości, ozdobione obłymi kamieniami bursztynu. “Od zawsze fascynowało mnie wykorzystywanie popularnych, dobrze znanym wszystkim surowców w zupełnie nowy, odmienny sposób. Po perłach w poprzednim sezonie, przyszedł czas na znany od wieków bursztyn, który starałam się pokazać w nowoczesnej oprawie” – tak o swoich najnowszych dziełach mówi projektantka, Natalia Kopiszka. Poza kolczykami, wśród projektów znajdują się również pierścionki, naszyjniki i broszki, wszystkie wykonane ręcznie przez polskich jubilerów.

Kolekcję promuje kampania autorstwa Łukasza Murgrabi, który już po raz kolejny sfotografował projekty KOPI.  Zdjęcia zostały utrzymane w ciepłej kolorystyce, przywodzącej na myśl styl retro, a minimalistyczne kadry prezentują biżuterię w delikatny i lekko nostalgiczny sposób.  

Nowa kolekcja od 7 listopada dostępna jest w stacjonarnym butiku KOPI przy ulicy Nowogrodzkiej 40 w Warszawie, a także online na www.kopi.com.pl

Zdjęcia: Łukasz Murgrabia

Modelka: Martyna/ D’vision

Make-up: wizażyści polskiej marki Paese

Włosy: Joanna Januchta

Stylizacja: Natalia Kopiszka

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !