Felietony i Porady

Kiedy urodzi Kate?

Dodano 16 lipca 2013 07:07, przez Dorota Wróblewska
Kiedy urodzi Kate?

Wszyscy stoją w blokach startowych i czekają…….

Kiedy, kiedy urodzi Kate i w jakiej sukience przyjedzie na porodówkę. O której godzinie urodzi i czy chłopca, czy dziewczynkę? Z tego powodu nie mogę spać, myślę i przeżywam.

Przeżywam z dziennikarzami z Polski, Francji, Anglii,przeżywam z całym światem, który od rana obserwuje szpital i podaje szczegóły w najważniejszych wiadomościach. Szpital stoi i czeka, przyjechali dziennikarze ze wszystkich kontynentów.

Żeby być na bieżąco, postanowiłam wziąć urlop. Bo jak mam skupić się na pracy, jak cały czas myślę ………….kiedy urodzi Kate? I dlaczego jeszcze nie urodziła? Nie jestem w stanie zrozumieć Williama, który spokojnie gra w polo. Przecież dziecko miało się urodzić 13 lipca!

To ja od rana siedzę przed telewizorem i czekam………, a William spokojnie ujeżdża konia.

Wczoraj zadzwoniłam do wróżki, która powiedziała, że jak dziecko urodzi się o 13.00 będzie weterynarzem, o 14.00 królewskim stolarzem, o 15.00 będzie fryzjerem, o 16 lekarzem. Jak będzie miało na imię królewiątko, dziecko Williama i Kate? To kolejne pytanie, które nie daje mi spać. Wykluczam jedynie imię mojego męża -jest za bardzo słowiańskie. Chłopiec czy dziewczynka, ile będzie ważyć?

Podobno bookmacherzy przyjmują zakłady czy dziecko urodzi się z włosami czy bez. Ja zakładać się nie będę, bo to za duże ryzyko. Który projektant będzie ubierał malucha? Pytania bez odpowiedzi.

Ale czy znajdzie się ktoś normalny, kogo nie interesuje ten temat? A może ktoś wie kiedy urodzi Kate?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl