Felietony i Porady

Karl Laferfeld projektuje biżuterię dla Swarovskiego.

Dodano 28 marca 2017 02:03, przez Katarzyna Frąckowiak
Karl Laferfeld projektuje biżuterię dla Swarovskiego.

Wydawałoby się, że Karl Lagerfeld na swoim koncie ma już dosłownie wszystkie współprace i projekty świata. Były torebki, książki, buty, kosmetyki, świeczki, a nawet kostiumy dla baletmistrzów. Tym razem zdecydował się po raz kolejny stworzyć kolekcję biżuterii dla marki Swarovski.

O owej współpracy media huczały już w styczniu. Jednak dopiero teraz poznaliśmy jej szczegóły! Kolekcja będzie składać się z trzech linii. Pierwsza z nich, która została już pokazana to “Ikonic”. Jest trochę rock’n’rollowa, ale zarazem klasyczna, oczywiście z dodatkami kryształków Swarovskiego. Asymetryczne łańcuszki są pełne zawieszek, które możemy dostrzec także na bransoletkach. Oprócz tego pojawiły się też kolczyki i uwielbiane przez klientki pierścionki. W tej linii został wykorzystany wizerunek samego Karla Lagerfelda oraz jego ukochanej kotki Choupette.

“To dla nas honor współpracować z tak kultowym domem mody jak Karl Lagerfeld. Jego wizja jest bardzo twórcza. Kolekcja zawiera nowoczesne i wysokiej jakości elementy. Bardzo cieszymy się na naszą współpracę”, mówi Markus Langes-Swarovski, członek zarządu marki Swarovskiego.

Cała kolekcja trafi do sprzedaży już jesienią. Jednak oficjalnie zadebiutuje na prestiżowych targach zegarków i biżuterii Baseworld 2017. Ceny będą wahać się od 50 do 270 euro.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !