Felietony i Porady

Jednorożce są już passe!

Dodano 18 sierpnia 2017 02:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Jednorożce są już passe!

Wszechobecna ostatnimi czasy moda na jednorożce wypierana jest przez syrenki! Która z nas jako mała dziewczynka nie marzyła o tym, żeby być czerwonowłosą Arielką, pływać w morskich głębinach i nie próbowała na wzór swojej idolki czesać się widelcem? 

Dzięki Mermaid Island Cafe w Bangkoku mamy szansę spełnienia marzeń z dzieciństwa. Wnętrze wypełnione tęczą, blaskiem i akcentami rodem z dna oceanu to nie wszystko. 

Jeżeli tęczowe babeczki, błekitno-różowe gofry czy pastelowe ciasteczka z rybimi ogonami nie będą dla nas wystarczające, możemy na miejscu ubrać pluszowe syrenie ogony i spędzić czas jak prawdziwa syrena, w otoczeniu rybich łusek, rozgwiazd i muszli. 

Dla wymagających w kawiarni znajdują się oddzielone małą ścianką boxy, w których dodatkowo możemy schować się pod baldachimem. Z pastelowego sufitu zwisają małe lampki do złudzenia przypominające krople wody mieniące się w promieniach słońca. 

Jakby tego było mało, kawiarnia wychodzi naprzeciw potrzebom naszych czasów, udostępniając specjalną strefę do robienia zdjęć np. na Instagram. 

Nawet łazienka nie została potraktowana po macoszemu - po wejściu do niej będziemy otoczone błyszczącymi kamieniami, czując się, jakbyśmy weszły do wnętrza muszli perłowej. 

Nie pozostaje nic innego, jak udać się w podróż śladami syrenkowej mody - kawiarnia, syrening, czyli nauka pływania w syrenim ogonie - do wyboru mamy Filipiny, USA, Francję lub Austrię, przez syrenią kawiarnię, kończąc na konkursie na Miss Syrenę w Niemczech.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !