Felietony i Porady

Gisele Bündchen i mały kangur w słusznej sprawie na okładce Vogue Paris

Dodano 10 lipca 2017 02:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Gisele Bündchen i mały kangur w słusznej sprawie na okładce Vogue Paris

Vogue Paris właśnie opublikował okładkę najnowszego, sierpniowego numeru magazynu. Wygląda na to, że Gisele Bundchen to ulubienica Emanuelle Alt, redaktor naczelnej francuskiej edycji biblii mody. Modelka już drugi raz z rzędu jest gwiazdą okładki. Jednak nie to jest ważne. Najważniejsze jest przesłanie, które możemy z niej odczytać.

Przepiękna Gisele Bündchen ubrana w sukienkę w zwierzęcy print, trzyma małego kangura. Na czubku jej głowy jest zawieszone sztuczne futro. O co w tym wszystkim chodzi? To przesłanie do świata mody i fashionistów. Pokazuje przyjazne dla zwierząt alternatywy w stosunku do noszonych ubrań tworzonych ze skór zwierząt. 

Mały kangur niezaprzeczalnie jest gwiazdą sierpniowego wydania francuskiego Vogue. Jest symbolem eko-fashion. W ten sposób magazyn pokazuje swoje poparcie, dla takich projektantów jak Stella McCartney, która w swoich ubraniach używa wyłącznie sztucznych futer i syntetycznych skór. 

Przepiękne zdjęcia wykonał duet Inez and Vinoodh. 

“Cały edytorial jest poświęcony zwierzętom. Okładka i pozostałe zdjęcia podkreślają, że noszenie prawdziwych futer, nigdy nie jest dobrą opcją! Wszyscy najwięksi światowi projektanci tworzą teraz przepiękne #fakefur płaszcze, które sprawią, że nawet w najmroźniejsze dni nie zmarzniemy”, wypowiedzieli się fotografowie. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !