Felietony i Porady

,,Girls" bez Photoshopa

Dodano 6 stycznia 2017 03:01, przez Katarzyna Frąckowiak
,,Girls" bez Photoshopa

Kobiety dla kobiet, czyli aktorki z serialu ,,Girls" bez Photoshopa na okładce amerykańskiego Glamour.

Chyba nikt nie spodziewał się, że serial ,,Girls" odniesie tak wielki sukces. Nie występowały w nim bowiem aktorki o idealnych figurach i pięknych twarzach. Fabuła nie zawsze była oparta na happy endzie, a główne bohaterki nie mieszkały w willach z wielkim basenem. Aktorki wcielające się w cztery przyjaciółki z Nowego Jorku, od samego początku grają postacie walczące ze stereotypami. Serial dzięki temu zyskał fanki na całym świecie.
Najnowszy numer amerykańskiego Glamour w 100 % jest od kobiet dla kobiet. Na okładce wystąpiły główne bohaterki wcześniej wspomnianego serialu ,,Girls". Lena Dunham, Jemima Kirke, Allison Williams oraz Zosia Mamet wyglądają wspaniale.
Aktorki utożsamiane są z naturalnym pięknem. Ciekawostką jest to, że do zdjęcia na okładce nie został użyty Photoshop. Zero obróbki. Dzięki temu możemy zobaczyć zmarszczki, cellulit, cienie pod oczami oraz ,,boczki".
Wygląda na to, że magazyn chce pokazać kobietom, że mogą być piękne takimi, jakimi są i wcale nie potrzebują ulepszeń. To właśnie głosi hasło ,,girls power". Tej filozofii na pewno nie zabraknie w najnowszym wydaniu amerykańskiego Glamour.
Czy taka forma sprzedaży osiągnie większy sukces? Jesteśmy ciekawi!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !