Felietony i Porady

Czy ekologiczne kubki KeepCup zrewolucjonizują świat?

Dodano 4 września 2018 03:09, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Czy ekologiczne kubki KeepCup zrewolucjonizują świat?

Od dłuższego czasu panuje moda na bycie eko. W internecie krążą spoty reklamowe dotyczące plastiku i słomek. Nie jest w dobrym tonie pokazać się na mieście nawet z papierowym kubkiem kawy. Fajnie jest mieć własny, wielokrotnego użytku. O co chodzi?

Każdego roku na całym świecie zużywa się miliardy jednorazowych kubków. Niestety, zaledwie 0,25% tych trudnych w przetworzeniu opakowań trafia do recyklingu, co oznacza, że z każdą kawą czy herbatą zakupioną w jednorazowym opakowaniu rośnie góra odpadów. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy zawsze mieć przy sobie kubek wielokrotnego użytku. Kiedy chcesz wziąć kawę na wynos, weź ją w swoim kubku, a nie papierowym czy plastikowym.

Cała masa marek tworzących kubki wielokrotnego użytku idzie z duchem czasu i produkuje piękne, funkcjonalne kubki. Jedną z takich marek jest znana na całym świecie KeepCup. Tworzy ekologiczne kubki wielokrotnego użytku, które zachwycają swoją niesamowitą formą. Idealne są dla osób będących w ciągłym ruchu, świetnie sprawdzają się w podróży, w samochodzie, podczas jazdy rowerem. Są lekkie, doskonale trzymają się w dłoni, wykonane z wytrzymałego i nietoksycznego tworzywa oraz szkła.

Niepowtarzalny design oraz różnorodna kolorystyka pozwala klientowi wyróżnić się w tłumie. Sami wybieramy kolor, aby potem cieszyć się smakiem kawy lub herbaty w ulubionym kubku.

Ideą australijskiej firmy jest nie tylko tworzenie kubków, które mają być wygodne i efektowne, lecz tworzenie funkcjonalnej koncepcji opartej na ekologii. Korzystając z KeepCup wywieramy mniejszy wpływ na środowisko każdego dnia.

Kubki można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Tutaj kupisz kubki Keep Cup.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !