Felietony i Porady

Córka Cindy Crawford wystąpiła w kampanii Marc Jacobs Beauty.

Dodano 22 lutego 2017 02:02, przez Katarzyna Frąckowiak
Córka Cindy Crawford wystąpiła w kampanii Marc Jacobs Beauty.

To, że dzieci gwiazd mają otwarte drzwi do kariery, stało się już oczywiste i nikogo to już raczej nie dziwi. Tak jest między innymi z dziećmi kultowej modelki Cindy Crawford, a zwłaszcza jej córki. Kariera Kai Gerber rozwija się w zastraszającym tempie. Ma dopiero 15 lat, a na swoim koncie między innymi kampanie reklamowe dla Miu Miu, Alexander Wang czy Chrome Hearts. Jeśli chodzi o sesje okładkowe, nastolatka pozowała dla Vogue Paris, LOVE, Pop, Teen Vogue czy CR Fashion Book. Która nastolata o tym nie marzy?
Przyszedł czas na kolejny sukces Kai Gerber. Do internetu trafiła najnowszka kampania reklamowa Marc Jacobs Beauty. To właśnie córka Cindy Crawford została jej twarzą. Już we wrześniu mogliśmy zobaczyć przedsmak. Dzisiaj znamy już każdy szczegół najnowszej linii kosmetyków amerykańskiego projektanta mody. Młoda modelka pozuje w kolorowej, rockowej stylistyce wyciągniętej rodem z lat 80-tych. Na video promującym kosmetyki widzimy pewną siebie Gerber ubraną w neonowe bomberki pełne zwierzęcych printów. Najnowsze kosmetyki od Marca Jacobsa będą pełne kolorów i skierowana do pewnych siebie, zdystansowanych kobiet. Jeżeli kochacie lata 80-te to coś zdecydowanie dla Was!

Za krótki film odpowiedzialni są Kate Grand i Hype Williams. Jeśli chodzi o stylizacje, jest to dzieło Katie Eleanor Grand. Make-up to zasługa Diane Kendal, a fryzura Guido Palau.


Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !