Felietony i Porady

Anna Bałon i świat mody

Dodano 24 lipca 2013 09:07, przez Hubert Woźniak
Anna Bałon i świat mody

Która nastolatka nie marzy o karierze modelki? Długi wybieg, flesze i oczy setek najważniejszy osób w branży skierowane tylko na nią, drogie ubrania, wystawne bankiety, ekskluzywne hotele i życie ma poziomie.A zwieńczeniem pracy sława i rozpoznawalność na całym świecie. Brzmi kusząco?

Uczestniczka polskiej edycji program Top Model, Anna Bałon, weźmie udział w kursie modelingu dla dziewczyn w wieku od 14 do 25 lat jako specjalistka i doświadczona modelka, która podzieli się z marzącymi o karierze dziewczynami wiedzą oraz nauczy je, jak unikać pułapek branży. Jesteśmy nadal skonfundowani faktem, że z tak małym i niezbyt owocnym stażem w świecie modelingu, można udzielać porad i uczyć młode dziewczyny zawodu, w dodatku za pieniądze. Do dzisiaj kierowaliśmy się przeświadczenie, że aby służyć radą, trzeba mieć wiedzę oraz doświadczenie, nie pomijając pokory i powściągliwości.

Mimo wszystko życzymy Annie Bałon wszystkiego najlepszego, a uczestnikom kursu owocnej kariery. Świat modelingu stoi przecież dla każdej młodej dziewczyny otworem, a kurs i marzenia o wielkiej karierze wystarczą, by podbić świat mody i serce Anny Wintour.

W galerii doświaczona modelka Anna Bałon w świecie modelingu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl