Felietony i Porady

W Skrócie strona 21/39

W Skrócie

Czas na taras!

12 marca 2019, 03:03

Wiosenne poranki z filiżanką kawy, w promieniach budzącego się słońca, pogawędki z przyjaciółmi na sofie, leniwe popołudnia na wygodnym fotelu… Po kilku miesiącach zimy w naszym klimacie odczuwamy silną potrzebę przeniesienia się na zewnątrz, a salon pod chmurką idealnie wpisuje się w modny trend urban gardening. Osłonięty przed ciekawskimi spojrzeniami, dzięki odpowiednim meblom stanie się miejską enklawą, skupiającą życie towarzyskie do późnej jesieni.   więcej »

Kalendarz YES 2014  „Najpiękniej być po prostu sobą”
23 stycznia 2014, 08:01

Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą a w tym najlepiej pomoże jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi jednocześnie możemy się zanurzać w bajce. Piękna jest jednak tylko wtedy gdy zgadza się z naszym nastroje i osobowością, zupełnie jak na kalendarzowych zdjęciach. więcej »

Donatella i Lady Gaga w Paryżu
21 stycznia 2014, 01:01

Donatella i Lady Gaga w ParyżuW niedzielę wieczorem rozpoczął się paryski tydzień Haute Couture. Pierwsza zaprezentowała swoją kolekcję Donatella Versace. Na wybiegu pokazano 32 looki pełne przepychu. Futra, drapowane suknie, krótkie i długie z głębokimi dekoltami. Dominowały kolory: perłowo szary, głęboki żółty i błękit indygo.  Prawdziwą sensacją na pokazie stała się Lady Gaga, która obserwowała kolekcję z pierwszego rzędu. W tym sezonie to właśnie ona będzie gwiazdą u Donatelli Versace. Obie blond piękności pozowały razem do zdjęć, choć największą uwagę publiczności przykuwała Lady Gaga. Nie było chyba osoby, która nie wyciągnęłaby swojej komórki po to by zrobić zdjęcie piosenkarce. Donatella nie była jednak ani trochę zazdrosna, bo wiadomo, że w ten sposób nic nie traci. Wręcz przeciwnie.  więcej »

Victoria Beckham otwiera swój pierwszy butik w Londynie
18 stycznia 2014, 01:01

 To nie plotki, to nie żarty. Victoria Beckham konsekwentnie buduje swoje imperium mody. Od czasu pierwszej kolekcji pokazanej w 2008 roku starannie pracuje nad kolejnymi. Do tej pory można  było je kupić w kilku luksusowych multibrandowych butikach na świecie. To,  jak twierdzi projektantka, pozwoliło jej dobrze poznać klientelę, jej oczekiwania oraz gust. W tym roku nadszedł czas na kolejny krok w budowaniu marki, czyli własny butik w Londynie, w szykownej dzielnicy Mayfair. więcej »

 
 Balenciaga Campaign Spring 2014
16 stycznia 2014, 08:01

 Jedna z najbardziej znanych modelek na świecie, Daria Werbowy, została twarzą wiosennej kolekcji domu mody Balenciaga, który obchodzi w tym roku setne urodziny. więcej »

The Anna Wintour Costume Center
15 stycznia 2014, 01:01

Anna Wintour uważana jest od lat za najpotężniejszą kobietę w świecie mody. Kieruje amerykańskim wydaniem magazynu Vogue od 25 lat, w ciągu których uzależniła od siebie całą branżę modową, decydując o sukcesie bądź zakończeniu kariery rzeszy projektantów, fotografów, modelek, redaktorów czy stylistów.Jeszcze kilka lat temu ciężko było sobie wyobrazić, że Anna Wintour jest w stanie powiększyć swoje już imponujące wpływy. Zaangażowanie w obydwie kampanie Baracka Obamy, jego późniejsze podziękowanie i plotki o możliwości objęcia przez nią stanowiska ambasadora Stanów Zjednoczonych w Wielkiej Brytanii lub Francji dowiodły, iż siła Anny Wintour już dawno temu przekroczyła granicę mody, wkraczając między innymi do świata polityki. więcej »

OCHNIK rozpoczyna współpracę z Małgorzatą Kożuchowską
13 stycznia 2014, 01:01

OCHNIK podjął współpracę ze znakomitą aktorką, piękną kobietą i uznaną ikoną stylu – Małgorzatą Kożuchowską, której wizerunek pojawi się zarówno w katalogu, jak i na witrynach salonów firmowych. Nawiązana współpraca jest kolejnym przykładem wspierania rodzimej marki przez polską gwiazdę. Pasja życia aktorki, jej niespożyta energia i wyjątkowe wyczucie mody doskonale współgrają z najnowszą kolekcją OCHNIK stanowiącą intrygujący romans klasycznej elegancji, przyprawionej szczyptą glamour z młodzieńczą świeżością mody ulicznej.  więcej »

 
500 artystek z całej Polski - „Biżuteryjki dla WOŚP”
12 stycznia 2014, 09:01

500 artystek z całej Polski - „Biżuteryjki dla WOŚP” – już po raz trzeci przygotowało niezwykłą biżuterię na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytacjach pojawią się: wielokolorowy gorset stworzony przez 200 osób, naszyjniki – każdy tworzony przez około 50 osób, torebki i bransoletki. Zgodnie z ideą projektu, każda artystka przygotowała po jednym elemencie danego przedmiotu, który następnie został złożony w całość przez wybraną osobę. Do akcji włączyły się polskie Gwiazdy, które wystąpiły pro bono w sesji zdjęciowej promującej biżuterię.  więcej »

EFEKTY UBOCZNE' WYSTAWA KACPRA KOWALSKIEGO
7 stycznia 2014, 01:01

Kacper Kowalski z zawodu jest architektem. Fotografowanie to jego pasja i sposób na wyrażenie siebie, swoich poglądów. Specializuje się w fotografii z lotu ptaka. Uważany jest za jednego z najlepszych fotografów w tej dziedzinie na świecie. Pokazuje na co dzień nie widoczne dla przeciętnego człowieka krajobrazy, pejzaże. Nie są to zwykłe kadry, są to niezwykłe fotografie obrazujące to, co człowiek robi z naturą, jej walkę o przetrwanie. Za fotografie zatopionego Sandomierza i rozpalonych plaż Władysławowa dostał nagrodę World Press. więcej »

Tylko u nas Horoskop Niny na 2014
1 stycznia 2014, 01:01

Horoskopy Niny cieszą się powodzeniem i okazuje się, że bardzo lubicie je czytać. Tym razem, mamy dla Was horoskop na Rok 2014!Co się będzie działo i co Was czeka, przeczytacie z naszych horoskopów. więcej »

 
Miałam tam trafić …do Jaworowego Dworu
27 grudnia 2013, 12:12

Jaworowy Dwór dostał energię od swoich właścicieli, dlatego jest taki przyjazny, taki „swój”. Wchodzisz i czujesz się jak u siebie, szczególna atmosfera jest właśnie teraz w okresie grudniowych świąt, gdy 11 choinek dba abyśmy byli otoczeni ciepłem i błyskiem świateł z lampek i bombek. Mnie szczególnie zachwyciły zakątki do posiedzenia zarówno w całym domu jak i w przepięknym parku, gdzie można się schować od świata z książką czy zaszyć na długą rozmowę. więcej »

 „Ubierz dom w świąteczny blask"
21 grudnia 2013, 12:12

W skład kolekcji wchodzą kunsztowne ozdoby choinkowe: aniołki, brokatowe gwiazdki, serca, ptaki, dzwonki, renifery, a także tradycyjne bombki. Kolekcję uzupełniają: eleganckie świeczniki, zdobione filiżanki i kubki, termofory, lampiony, świece, stroiki oraz tekstylia kuchenne ze świątecznym wzorem.  więcej »

EKOchoinka już jest!
20 grudnia 2013, 12:12

Pod koniec grudnia choinkowe butelki PET zostaną przetworzone na ekologiczne poduszki i zlicytowane podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  więcej »

 
wybierz stronę