Felietony i Porady

W Skrócie strona 20/39

W Skrócie

Kajo Jewels - wyjątkowa biżuteria

8 października 2018, 03:10

KAJO Jewels to butik online pełen pięknej biżuterii, dodatków i codziennych inspiracji. Pomysł na markę narodził się w Finlandii, a nazwa pochodzi właśnie z języka fińskiego. KAJO oznacza po fińsku blask, a blask jest dla nas esencją stylu.   więcej »

 INDITEX  po dołączeniu do program Fur Free Retailer wycofuje futra ze swoich 6000 sklepów.
10 lutego 2014, 10:02

INDITEX, jeden z największych koncernów odzieżowych na świecie (skupiający takie marki jak: Zara, Massimo Dutti, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Oysho, Zara Kids, Zara Home, Uterqüe), dołączył właśnie do międzynarodowego programu Fur Free Retailer (Sprzedawcy Wolni Od Futer). Tym samym zobowiązał się pisemnie do niesprzedawania futer oraz dodatków futrzanych. więcej »

Kate Moss dla British Vogue
8 lutego 2014, 01:02

Marcowe wydanie brytyjskiego Vogue jest pierwszym numerem tego elitarnego magazynu, tworzonym przy współpracy z Kate Moss, która w październiku ubiegłego roku objęła stanowisko redaktor mody. Bohaterką przygotowanych przez Moss sesji została Daria Werbowy. więcej »

Wiosenna kolekcja H&M z Mirandą Kerr
5 lutego 2014, 01:02

Dla wielbicielki modelki to super wiadomość. Miranda właśnie została twarzą wiosennej kolekcji 2014 H&M.  więcej »

 
Kto zastąpi  Anne Wintour
4 lutego 2014, 01:02

Od jakiegoś czasu w internecie krążą plotki, że w niedługim czasie Anna Wintour chce przejść na emeryturę. Wszystkie media huczą i zastanawiają się nad tym, kto zajmie posadę niezwykłej i kultowej postaci mody w amerykańskim Vogue.  więcej »

Kochanka Hollanda nominowana do nagrody
2 lutego 2014, 06:02

Julie Gayet, aktorka,  najbardziej aktualna kochanka prezydenta Francji została nominowana do prestiżowej filmowej nagrody Cesara, za drugoplanową rolę w filmie Quai d’Orsay ( bulwar nad Sekwaną, siedziba francuskiego MSZ). więcej »

Alexander McQueen wiosna/lato 2014
29 stycznia 2014, 01:01

Nowa kampania domu mody Alexander McQueen na sezon wiosna/lato 2014 może zaskakiwać, przerażać i zadziwiać. Ponura, mroczna, niepokojąca atmosfera niczym jak z horroru. więcej »

 
Wyjątkowa nagroda
28 stycznia 2014, 01:01

Amerykański Związek  Charakteryzatorów i Fryzjerów  co rok przyznaje w Los Angeles specjalną nagrodę  za najlepsze charakteryzacje filmowe. więcej »

Francja bez Pierwszej Damy
26 stycznia 2014, 10:01

Pod koniec zeszłego tygodnia prezydent  Francois Hollande oficjalnie ogłosił swoją separację. Od tego poniedziałku, Francja nie będzie już miała Pierwszej Damy. Valerie Trierweiler  wyjedzie jeszcze do Bombaju gdzie wspierać będzie akcję walki z głodem, ale po powrocie będzie musiała spakować walizki w prezydenckiej rezydencji i powrócić do starego mieszkania, gdzie wcześniej kwitła jej miłość do przyszłego prezydenta. więcej »

Romantyczna idylla Charlize Theron
24 stycznia 2014, 01:01

Piękna Charlize Theron ma od jakiegoś czasu nie tylko nową fryzurę, ale też nowego narzeczonego.  To Sean Penn, który nie zamierza kryć się z nową miłością. Para spędziła wspólnie sylwestrowe wakacje na Hawajach i właściwie od tego czasu nie rozstaje się ani na chwilę. więcej »

 
Era Jazzu w prestiżowym kanonie Polish Jazz Archive.
23 stycznia 2014, 08:01

Era Jazzu w prestiżowym kanonie Polish Jazz Archive. więcej »

Kalendarz YES 2014  „Najpiękniej być po prostu sobą”
23 stycznia 2014, 08:01

Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą a w tym najlepiej pomoże jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi jednocześnie możemy się zanurzać w bajce. Piękna jest jednak tylko wtedy gdy zgadza się z naszym nastroje i osobowością, zupełnie jak na kalendarzowych zdjęciach. więcej »

Donatella i Lady Gaga w Paryżu
21 stycznia 2014, 01:01

Donatella i Lady Gaga w ParyżuW niedzielę wieczorem rozpoczął się paryski tydzień Haute Couture. Pierwsza zaprezentowała swoją kolekcję Donatella Versace. Na wybiegu pokazano 32 looki pełne przepychu. Futra, drapowane suknie, krótkie i długie z głębokimi dekoltami. Dominowały kolory: perłowo szary, głęboki żółty i błękit indygo.  Prawdziwą sensacją na pokazie stała się Lady Gaga, która obserwowała kolekcję z pierwszego rzędu. W tym sezonie to właśnie ona będzie gwiazdą u Donatelli Versace. Obie blond piękności pozowały razem do zdjęć, choć największą uwagę publiczności przykuwała Lady Gaga. Nie było chyba osoby, która nie wyciągnęłaby swojej komórki po to by zrobić zdjęcie piosenkarce. Donatella nie była jednak ani trochę zazdrosna, bo wiadomo, że w ten sposób nic nie traci. Wręcz przeciwnie.  więcej »

 
wybierz stronę