Felietony i Porady

W Skrócie strona 19/38

W Skrócie

Niesamowita starsza Pani tworzy obrazy w Paincie

27 marca 2018, 03:03

Internet to takie miejsce, gdzie możemy znaleźć informacje niemalże na każdy temat. Coraz częściej pojawiają się informacje o zwykłych ludziach robiących niezwykłe rzeczy.    więcej »

Kto zastąpi  Anne Wintour
4 lutego 2014, 01:02

Od jakiegoś czasu w internecie krążą plotki, że w niedługim czasie Anna Wintour chce przejść na emeryturę. Wszystkie media huczą i zastanawiają się nad tym, kto zajmie posadę niezwykłej i kultowej postaci mody w amerykańskim Vogue.  więcej »

Kochanka Hollanda nominowana do nagrody
2 lutego 2014, 06:02

Julie Gayet, aktorka,  najbardziej aktualna kochanka prezydenta Francji została nominowana do prestiżowej filmowej nagrody Cesara, za drugoplanową rolę w filmie Quai d’Orsay ( bulwar nad Sekwaną, siedziba francuskiego MSZ). więcej »

Alexander McQueen wiosna/lato 2014
29 stycznia 2014, 01:01

Nowa kampania domu mody Alexander McQueen na sezon wiosna/lato 2014 może zaskakiwać, przerażać i zadziwiać. Ponura, mroczna, niepokojąca atmosfera niczym jak z horroru. więcej »

 
Wyjątkowa nagroda
28 stycznia 2014, 01:01

Amerykański Związek  Charakteryzatorów i Fryzjerów  co rok przyznaje w Los Angeles specjalną nagrodę  za najlepsze charakteryzacje filmowe. więcej »

Francja bez Pierwszej Damy
26 stycznia 2014, 10:01

Pod koniec zeszłego tygodnia prezydent  Francois Hollande oficjalnie ogłosił swoją separację. Od tego poniedziałku, Francja nie będzie już miała Pierwszej Damy. Valerie Trierweiler  wyjedzie jeszcze do Bombaju gdzie wspierać będzie akcję walki z głodem, ale po powrocie będzie musiała spakować walizki w prezydenckiej rezydencji i powrócić do starego mieszkania, gdzie wcześniej kwitła jej miłość do przyszłego prezydenta. więcej »

Romantyczna idylla Charlize Theron
24 stycznia 2014, 01:01

Piękna Charlize Theron ma od jakiegoś czasu nie tylko nową fryzurę, ale też nowego narzeczonego.  To Sean Penn, który nie zamierza kryć się z nową miłością. Para spędziła wspólnie sylwestrowe wakacje na Hawajach i właściwie od tego czasu nie rozstaje się ani na chwilę. więcej »

 
Era Jazzu w prestiżowym kanonie Polish Jazz Archive.
23 stycznia 2014, 08:01

Era Jazzu w prestiżowym kanonie Polish Jazz Archive. więcej »

Kalendarz YES 2014  „Najpiękniej być po prostu sobą”
23 stycznia 2014, 08:01

Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą a w tym najlepiej pomoże jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi jednocześnie możemy się zanurzać w bajce. Piękna jest jednak tylko wtedy gdy zgadza się z naszym nastroje i osobowością, zupełnie jak na kalendarzowych zdjęciach. więcej »

Donatella i Lady Gaga w Paryżu
21 stycznia 2014, 01:01

Donatella i Lady Gaga w ParyżuW niedzielę wieczorem rozpoczął się paryski tydzień Haute Couture. Pierwsza zaprezentowała swoją kolekcję Donatella Versace. Na wybiegu pokazano 32 looki pełne przepychu. Futra, drapowane suknie, krótkie i długie z głębokimi dekoltami. Dominowały kolory: perłowo szary, głęboki żółty i błękit indygo.  Prawdziwą sensacją na pokazie stała się Lady Gaga, która obserwowała kolekcję z pierwszego rzędu. W tym sezonie to właśnie ona będzie gwiazdą u Donatelli Versace. Obie blond piękności pozowały razem do zdjęć, choć największą uwagę publiczności przykuwała Lady Gaga. Nie było chyba osoby, która nie wyciągnęłaby swojej komórki po to by zrobić zdjęcie piosenkarce. Donatella nie była jednak ani trochę zazdrosna, bo wiadomo, że w ten sposób nic nie traci. Wręcz przeciwnie.  więcej »

 
Victoria Beckham otwiera swój pierwszy butik w Londynie
18 stycznia 2014, 01:01

 To nie plotki, to nie żarty. Victoria Beckham konsekwentnie buduje swoje imperium mody. Od czasu pierwszej kolekcji pokazanej w 2008 roku starannie pracuje nad kolejnymi. Do tej pory można  było je kupić w kilku luksusowych multibrandowych butikach na świecie. To,  jak twierdzi projektantka, pozwoliło jej dobrze poznać klientelę, jej oczekiwania oraz gust. W tym roku nadszedł czas na kolejny krok w budowaniu marki, czyli własny butik w Londynie, w szykownej dzielnicy Mayfair. więcej »

 Balenciaga Campaign Spring 2014
16 stycznia 2014, 08:01

 Jedna z najbardziej znanych modelek na świecie, Daria Werbowy, została twarzą wiosennej kolekcji domu mody Balenciaga, który obchodzi w tym roku setne urodziny. więcej »

The Anna Wintour Costume Center
15 stycznia 2014, 01:01

Anna Wintour uważana jest od lat za najpotężniejszą kobietę w świecie mody. Kieruje amerykańskim wydaniem magazynu Vogue od 25 lat, w ciągu których uzależniła od siebie całą branżę modową, decydując o sukcesie bądź zakończeniu kariery rzeszy projektantów, fotografów, modelek, redaktorów czy stylistów.Jeszcze kilka lat temu ciężko było sobie wyobrazić, że Anna Wintour jest w stanie powiększyć swoje już imponujące wpływy. Zaangażowanie w obydwie kampanie Baracka Obamy, jego późniejsze podziękowanie i plotki o możliwości objęcia przez nią stanowiska ambasadora Stanów Zjednoczonych w Wielkiej Brytanii lub Francji dowiodły, iż siła Anny Wintour już dawno temu przekroczyła granicę mody, wkraczając między innymi do świata polityki. więcej »

 
wybierz stronę