Felietony i Porady

Wilkinson Quattro Titanium Precision - tytanowa precyzja golenia

Dodano 11 października 2009 09:10, przez Robert Krupiński
Wilkinson Quattro Titanium Precision - tytanowa precyzja golenia

Golenie, strzyżenie oraz artystyczne stylizowanie zarostu – wszystko to za sprawą najnowszej maszynki do golenia na mokro – Wikinson Quattro Titanium Precision.
To pierwsza na świecie maszynka do golenia „trzy w jednym”, zaopatrzona w dodatkowe ostrze do stylizacji oraz trymer. Ergonomiczna, przenośna, zajmująca mało miejsca i pełna mocy – to cechy nowej Quattro Titanium Precision, pozwalające zaspokoić wszystkie męskie potrzeby… związane z goleniem.

Wilkinson Quattro Titanium Precision , bo tak brzmi nazwa maszynki goli, strzyże oraz daje możliwość artystycznej stylizacji zarostu. Maszynka po raz pierwszy na rynku polskim będzie dostępna w maju tego roku.

Golenie

Maszynka Wilkinson Quattro Titanium Precision posiada cztery pokryte tytanem ostrza, które minimalizują do zera ryzyko podrażnień. Główka maszynki wyposażona została w nawilżający pasek nasączony Aloesem oraz witaminą E i Pro-B5. Szerszy gumowy pasek napinający skórę pozwala golić z podziwu godną precyzją.

Stylizacja
Szybkie i precyzyjne stylizowanie zarostu, poprzez tworzenie na twarzy ostrych linii, umożliwia specjalne piąte ostrze umieszczone od spodu główki maszynki. Dzięki niemu na twarzy mogą powstać zawiłe i precyzyjne wzory. Takie rozwiązanie umożliwia stylizację nawet trudno dostępnych miejsc na twarzy.

Trymer
Quattro Titanium Precision to pierwsza maszynka do golenia na mokro wyposażona w trymer, który do tej pory dostępny był jedynie
w maszynkach elektrycznych. Cztery regulowane poziomy strzyżenia pozwalają utrzymać właściwą długość zarostu. Trymer przycina zarost zarówno z użyciem jak i bez użycia pianki lub żelu do golenia. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu, ponieważ aby go oczyścić wystarczy jedynie opłukać pod bieżącą wodą. Trymer jest bardzo wydajny – jego specjalnie skonstruowany silniczek napędzany jest pojedynczą baterią AAA. Z użyciem baterii Energizer może działać nawet przez 3 miesiące. Wyłącznik trymera znajduje się na wodoodpornej rączce maszynki.

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl