Felietony i Porady

Wellaflex Satin Style

Dodano 19 września 2011 01:09, przez AT
Wellaflex Satin Style

Każda kobieta jest inna. Różnimy się marzeniami, charakterem, a także wyglądem, który jest dla nas, płci pięknej, szczególnie ważny. Każda z nas jest inna, ale wszystkie chcemy zachwycać pięknymi włosami. Dlatego warto o nie zadbać także podczas stylizacji. Wella oferuje szerokie portfolio produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, a dziś pragnie przedstawić kolekcję kosmetyków Wellaflex Satin Style. Produkty te zapewniają długotrwałe i elastyczne utrwalenie fryzury, a co więcej, sprawiają, że włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku - w najmodniejszym stylu Lumina!


Badania przeprowadzone przez ekspertów marki Wella wykazały, że najbardziej pożądanymi efektami stylizacji są: maksymalne, ale elastyczne utrwalenie oraz blask, gładkość i miękkość włosów. O wyglądzie włosów decyduje wiele elementów. Istotne są nie tylko struktura włosa czy czynniki środowiskowe, ale także jakość stosowanych przez nas kosmetyków. „Dlatego tak ważne jest, by używane przez nas produkty do stylizacji były dostosowane do indywidualnych potrzeb włosów. Niestety wiele kobiet z obawy przed sztywnymi, szorstkimi włosami, rezygnuje z ich stylizacji. Tymczasem wystarczy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki” – mówi stylista fryzur Andrzej Matracki, czterokrotny Mistrz Świata we Fryzjerstwie Artystycznym i ambasador marki Wella.

By poznać potrzeby i oczekiwania konsumentek oraz stworzyć produkty dostosowane do ich wymagań, eksperci Wella przeprowadzili badania, które wykazały, że 25% kobiet określa swoje włosy jako suche, 80% jako zniszczone, 54% uważa, że posiada normalne włosy, a 31% ma wrażliwą skórę głowy. Dla każdej z tych grup Wella przygotowała indywidualną propozycję kosmetyków do stylizacji, zapewniającą elastyczne utrwalenie i miękkie, przyjemne w dotyku włosy w ultrakobiecym stylu Lumina.Kolekcja Wellaflex Satin Style - stylizacja dobrana do indywidualnych potrzeb włosów

W skład nowej kolekcji Wellaflex Satin Style wchodzą cztery linie kosmetyków, będące odpowiedzią na  główne potrzeby pielęgnacyjne włosów:


-    Stylizacja i Odnowa –  do włosów  zniszczonych
-    Hydro Style – do włosów suchych i szorstkich
-    Sensitive – dla wrażliwej skóry głowy
-    Bardzo Mocno Utrwalająca – zapewniająca bardzo mocne utrwalenie włosom normalnym

Wszystkie linie składają się z lakieru i pianki do włosów oraz pomagają chronić włosy przed promieniami UV.

Maksymalna sugerowana cena każdego z produktów to – ok. 12,99 zł

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !