Felietony i Porady

VIANEK - nowa polska marka naturalnych kosmetyków

Dodano 11 lutego 2016 03:02, przez Patrycja Calińska
VIANEK - nowa polska marka naturalnych kosmetyków

Na polskim rynku pojawiła się niedawno nowa marka kosmetyków. Pod uroczą nazwą VIANEK kryją się naturalne polskie produkty, dedykowane kobietom w każdym wieku. Marka łączy starannie dobrane składniki, urzekające zapachy i oryginalny design opakowań.

Seria ujędrniająca, którą mieliśmy okazję wypróbować, obłędnie pachnie i ma długotrwałe działanie nawilżające, a dzięki pięknemu czerwonemu motywowi kwiatowemu na opakowaniu świetnie sprawdzi się także jako prezent (nie tylko na walentynki). Firma korzysta ze składników naturalnego pochodzenia, dzięki czemu kosmetyki zapewniają łagodną pielęgnację bez narażania na reakcję alergiczną. Zakochaliśmy się również w ich intensywnych zapachach (skomponowanych bez użycia alergenów) i pięknych, starannie  zaprojektowanych opakowaniach,

W asortymencie marki znajdziecie sześć serii produktów, przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Każdej z nich dedykowany jest odpowiedni kolor.  Motyw kwiatowy, który pojawia się na etykietach, zaczerpnięty jest z tradycji zdobniczej, wywodzącą się z małopolskiej wsi Zalipie. 

Kosmetyki znajdziecie w drogeriach, sklepach z kosmetykami naturalnymi i wybranych aptekach. Od 27 marca będą dostępne także w sieci Drogerii NATURA. Ich ceny wahają się od 17 do 30 zł.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !