Felietony i Porady

Urodzinowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner

Dodano 2 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Urodzinowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner

Kylie Jenner od jakiegoś czasu prowadzi swoją własną markę kosmetyków. Produkty sprzedają się bardzo dobrze. Fanki Kylie oszalały na punkcie szminek i innych produktów do makijażu. Amerykańska celebrytka stawia na limitowane edycje, które sprzedają się dosłownie w kilka minut. Najnowsza z nich powstała z okazji 20 urodzin Kylie.

“Kylie turns 20”, bo taką nazwę nosi nowa limitowana kolekcja, miała premierę 1 sierpnia. W jej skład wchodzą Birthday Book, czyli paleta cieni, zestaw pędzli do makijażu, dwa błyszczyki, dwa rozświetlacze, zestaw do ust, osiem mini pomadek (cztery w wersji matowej oraz cztery w wersji satynowej), a także specjalnie zaprojektowana na tę okazję kosmetyczka. Opakowania wszystkich produktów są różowe, niektóre z nich nawet brokatowe. Głównym motywem zdobiącym te przedmioty jest spływający błyszczyk i usta.

Fanki Kylie Jenner są jednak zawiedzione. Dlaczego? Dziewczyny zarzucają celebrytce brak innowacyjności. Już w poprzednich limitowanych kolekcjach można było znaleźć niemalże identyczne kolory kosmetyków. Wizażyści również niezbyt pochlebnie wypowiadają się na temat kosmetyków. W ich przypadku także chodzi o kolory, tym razem cieni do powiek. W obecnym sezonie królują odcienie nude, złota i brązów. Kolekcja “Kylie turns 20” głównie skupia się na różu.

Wszystkie produkty są dostępne na stronie https://www.kyliecosmetics.com

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !