Felietony i Porady

tołpa:® dermo men barber.

Dodano 23 września 2016 02:09, przez Ewa Sawko
tołpa:® dermo men barber.

Czy męska skóra potrzebuje upiększania? Niekoniecznie... A czy potrzebuje pielęgnacji? To już zupełnie inna historia… Wiadomo, że kosmetyki dla mężczyzn to temat drażliwy. Ale marka Tołpa postanowiła pokazać, że ich używanie to czynność tak naturalna jak mycie zębów. Dla kogo? Dla mężczyzn, którym się chce – wyglądać dobrze, czuć się świeżo, nie koncentrować się na problemach skóry, a na swoim hobby. To nie kosmetyki dla mężczyzn są niemęskie – to niezadbana skóra odejmuje męskiego charakteru…

Dlatego tołpa stworzyła dermokosmetyki tołpa:® dermo men barber. po to, żeby zadbać o skórę mężczyzn, żeby już nie musieli się o nią martwić. Mamy nadzieję, że to dobry powód do uśmiechu.

Współczesny, dobrze wyglądający mężczyzna nie tylko dba o ciało i potrafi mieć z tego radość. Zdarza mu się również (dwa razy dziennie) zdjąć z półki kupiony wcześniej kosmetyk i go użyć. Reszta to kwestia osobowości.

Marka tołpa stworzyła już dermokosmetyki do pielęgnacji prawie każdego rodzaju skóry i stale dopełnia tę listę – abyś Panowie małymi krokami doszli do wielkiego efektu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !