Felietony i Porady

Sisley Supremӱa La Nuit - odmładzający kosmetyk na noc

Dodano 4 września 2009 07:09, przez Robert Krupiński
Sisley Supremӱa La Nuit - odmładzający kosmetyk na noc

Marka Sisley wprowadziła odmładzający preparat pielęgnacyjny nowej generacji do stosowania na noc, będący wynikiem najnowszych badań prowadzonych w dziedzinie chronobiologii, genetyki oraz fizjologii skóry. Jest to nowatorska pielęgnacja odmładzająca, która opóźnia genetycznie zaprogramowany proces starzenia się skóry i w widoczny sposób ją regeneruje.

Stymulacja naturalnych mechanizmów naprawczych jakie posiada młoda skóra…

Kiedy skóra jest młoda, naturalny mechanizm regeneracji komórek macierzystych warstwy podstawowej w idealny sposób rekompensuje ich uszkodzenia i pozwala komórkom na naturalną odnowę poprzez tworzenie młodych, nieuszkodzonych komórek-córek. Wraz z upływem czasu, naturalny samoistny mechanizm odnowy komórkowej ulega spowolnieniu, a wszelkie błędy i uszkodzenia kumulują się. Komórki są uszkodzone, oznaki starzenia się skóry stają się bardziej widoczne: zmarszczki, utrata jędrności, utrata blasku…

Noc… pracuje… za dzień…

W ciągu dnia skóra poświęca całą swoją energię na ochronę przed szkodliwym działaniem czynników) zewnętrznych, natomiast w nocy, w sytuacji bezstresowej, uruchamia ona naturalne procesy odnowy.
Działanie produktu Supremӱa w nocy opóźnia genetycznie zaprogramowany proces starzenia się skóry, zapewniając jej:

- przedłużenie okresu życia komórek, umożliwia skuteczną regenerację komórek przed etapem ich reprodukcji.
- wykorzystane w formule aktywne czynniki pobudzają naturalną regenerację komórek, zwiększają ich odporność na szkodliwe działanie zewnętrznych czynników w ciągu dnia.

W sercu formuły zastosowano kompleks roślinny LC 12 (Longevity Koncentrat 12h) patent marki Sisley oraz niezwykle skuteczne połączenie 4 aktywnych czynników roślinnych przedłużających czas życia komórek pobudzających w znaczny sposób ich naturalny proces regeneracji zapewniając tym samym bezpieczny sposób reprodukcji komórek skóry.

Każdej nocy Supremӱa:
- rekompensuje uszkodzenia skóry powstałe w ciągu dnia i przygotowuje ją do walki ze stresem oksydacyjnym, jaka czeka ją nazajutrz,
- umożliwia odzyskanie optymalnego poziomu regeneracji - jak w przypadku młodej skóry

Z nocy na noc…
Supremӱa regeneruje przeszłość skóry i zapewnia jej prawdziwą metamorfozę, odmładzając ją w widoczny sposób. Skóra staje się jędrniejsza, odzyskuje gęstość, jest gładsza, pełna blasku i w widoczny sposób zregenerowana.

Supremӱa w spektakularny sposób optymalizuje przyszłość skóry. Genetyczny proces starzenia się ulega spowolnieniu dzięki lepszej ochronie DNA komórek. Skóra starzeje się… młodziej… i z każdym dniem lepiej spełnia swoją naturalną funkcję ochronną.
Pielęgnacja Supremӱa jest tak komfortowa jak krem, ale skuteczna jak serum.
Stosuje się ją na noc, lekko wmasowując w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia, aby pozwolić skórze na stopniowe przyswajanie czynników aktywnych.
Konsystencja preparatu jest delikatna i sensoryczna, lekka, aksamitna i bogata.

Opakowanie: złoty flakonik z pompką o pojemności 50 ml
Cena: 2.250 PLN

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !