Felietony i Porady

Scarlett Johansson i Matthew McConaughey w kampanii perfum Dolce&Gabbana

Dodano 28 listopada 2015 07:11, przez Katarzyna Frąckowiak
Scarlett Johansson i Matthew McConaughey w kampanii perfum Dolce&Gabbana

               Znane marki do swoich projektów często angażują wielkie gwiazdy Hollywood. Nie inaczej jest w przypadku Dolce&Gabbana. Do najnowszej kampanii włoski dom mody zaprosił świetny duet: jedną z największych gwiazd Hollywood, Scarlett Johansson, oraz Matthew McConaughey, zdobywcę Oscara za film ,,Witaj w klubie”.

                Perfumy ,,The One” są kwintesencją kobiety i mężczyzny, lubujących się w stylu Dolce&Gabbana. To trzecia wspólna współpraca aktorów. Po raz pierwszy spotkali się na planie krótkiego filmu, wspierającego kampanię perfum, którego reżyserem był nie kto inny jak sam Martin Scorsese. Później, na potrzeby kampanii, słynny Peter Lindbergh sfotografował aktorską parę na kalifornijskiej plaży.

                Kampania nawiązuje do tematu rodziny, motywu, który cyklicznie przewija się w kolekcjach Dolce&Gabbana. Aktorzy, ubrani od stóp do głów w czerń, pozują przy drewnianym stole w towarzystwie rodowitych Włochów w różnym wieku. Oglądając zdjęcia, mamy wrażenie, jakbyśmy przeglądali rodzinne fotografie, na których została uwieczniona przemiła chwila w gronie najbliższych.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !