Felietony i Porady

Rytuały piękna Ce-Ce Beauty Clinic

Dodano 9 listopada 2011 01:11, przez AT
Rytuały piękna Ce-Ce Beauty Clinic

Bony upominkowe „Rytuały piękna” Ce-Ce Beauty Clinic – najlepszy pomysł na prezent dla przyjaciółki, mamy, cioci, a nawet partnera biznesowego.

Bardzo często zdarza nam się kompletna pustka w głowie w momencie, kiedy szukamy odpowiedniego prezentu dla kogoś z naszych najbliższych. Paradoksalnie najtrudniej jest kupić jest prezent dla osoby, z którą na co dzień spędzamy dużo czasu lub na której nam zależy. Dzieje się tak często ponieważ drogiej nam osobie chcemy sprawić prawdziwą satysfakcję i obdarować ją czymś absolutnie wyjątkowym.
Ce-Ce Beauty Clinic przygotowało idealne rozwiązanie – bony upominkowe „Rytuały piękna” na dowolnie wybrane zabiegi. Dzięki nim ofiarowujesz wybranej osobie wypoczynek, piękny wygląd i świetne samopoczucie.W naszej ofercie mamy do wyboru kilka rytuałów Spa, które możemy zaproponować, przykładowo jest to „Popołudnie Relaksu Spa” lub „Dzień Spa Ce-Ce”. Dodatkowo nasi Klienci mogą skorzystać po prostu z pojedynczych usług takich jak manicure, stylizacja włosów czy najbardziej popularne teraz zabiegi na ciało ShapeLX. Bony można zakupić na konkretny program lub dać w prezencie konkretne kwoty do dowolnego wykorzystania. Bony można wymieniać również na kosmetyki dostępne w naszej klinice lub sprzęt do stylizacji włosów. – mówi Dorota Duda, właścicielka Ce-Ce Beauty Clinic. Bony to prezent, które same chciałybyśmy dostać – dodaje z rozmarzeniem.Ceny bonów zaczynają się od 150złCe-Ce Beauty Clinic
ul. Sułkowicka 2/4,
00-746 Warszawa
( róg ul. Belwederskiej)
tel. 0-22 828 04 04,
media@cece.pl
www.cece.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !