Felietony i Porady

Pure Orchid – nowy zapach dla kobiet od Halle Berry

Dodano 1 marca 2010 08:03, przez Robert Krupiński
Pure Orchid – nowy zapach dla kobiet od Halle Berry

Po wielkim sukcesie pierwszego zapachu Halle Berry o nazwie Halle, który został zainspirowany współczesną kobiecością i naturalnym pięknem hollywoodzkiej aktorki, przedstawiamy jego nową interpretację. Perfumy Pure Orchid ukazują bardziej zmysłową, uwodzicielską, intrygującą i egzotyczną stronę Halle Berry.

Zapach Pure Orchid jest kwiatowo – drzewną kompozycją. Wyselekcjonowane do zapachu wonie, wyrażają kobiecą seksowność, tajemniczość i intrygującą zmysłowość... kobiece cechy, które potrafią pozostać na długo w męskiej pamięci, w dzień i w nocy.
W nucie głowy odnajdziemy włoską cytrynę oraz musujący nektar z papai i kwiat kaktusa, które pobudzają zmysły. W nucie serca, słodkie jeżyny łączą się z anyżem oraz egzotyczną i rzadką odmianą orchidei z rodzaju Masdevalia, której woń ma uwodzicielską moc. Składniki bazowe są unikalne i wyrafinowane... drzewo sekwoi, paczula i bób tonka, tworzą zmysłowe i eleganckie zakończenie zapachu.

Nuta głowy: włoska cytryna, kwiat kaktusa, nektar z papai
Nuta serca: jeżyny, anyżek, orchidea z rodzaju Masdevalia
Nuta bazowa: drzewo sekwoi, paczula, bób tonka

Opakowanie, tak jak zapach, nawiązuje do pierwszych, bardzo kobiecych perfum Halle. Ciężką, szklaną butelkę, z subtelnie wytłoczonym wzorem fal morskich oraz autografem Halle, przekształcono kolorystycznie z ciepłych tonów bursztynu i złotej róży, do egzotycznego i eleganckiego odcienia fioletu i srebra.

Dostępna cena i pojemność:
30 ml wody toaletowej – 59,90 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !