Felietony i Porady

Pomadki Wonder Colour

Dodano 9 września 2011 12:09, przez AT
Pomadki Wonder Colour

Nowa kolekcja pomadek do ust Wonder Colour to aż 20 specjalnie dobranych kolorów. Nowe pomadki zachwycają swoją kremową konsystencją, która dzięki zawartości jagody Goji, orzeźwia i energetyzuje usta, pozostawiając je nawilżone i widocznie wygładzone. Dzięki zawartości składników odbijających światło usta delikatnie i zmysłowo połyskują.Nowa pomadka Wonder Colour odznacza się kremową i jednocześnie lekką fakturą i z niezwykłą łatwością rozprowadza się na ustach. Dzięki zawartości unikalnego owocu jagód Goji, bogatego w przeciwutleniacze chroni usta nadając im jednocześnie przyjemny dreszcz. Zawierają także awokado i olejek jojoba, dzięki którym usta na długo pozostają delikatne i nawilżone.
Pomadka pozostawia na ustach intensywny kolor już przy pierwszym użyciu, bez konieczności ponownej aplikacji nawet do 4 godzin. Użyte w produkcji szminki składniki zapewniają ustom uczucie lekkości i odpowiedniego nawilżenia, bez pozostawiania tłustej, ciężkiej warstwy pomadki.


Znany wizażysta gwiazd Jonas Wramell radzi:
Dodawanie koloru ustom to jeden z najbardziej wyrazistych znaków kobiecości. Wiele kobiet nie wie, że można swobodnie używać różnych odcieni. Nie obawiaj się spróbować czegoś nowego – możesz odkryć swoje nowe oblicze!


Cena - 27,90 zł

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !